HABER

Bu görüntü çıldırttı! Bodrum Belediye Başkanı'ndan ilginç karar

Sabah yürüyüşü yaparken karşılaştığı manzara karşısında şok olan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, çöpler içinde gördüğü sahilin fotoğrafını çekip sosyal medya hesabından paylaşarak isyan etti. Çevredeki çöpleri toplatmayacağını ifade eden Aras, çöpleri yere atanların tekrar gelip çöpler içinde oturmasını istedi.

Her sabah Bodrum koylarında yürüyüş yapan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Yahşi sahilinde dün sabah yürüyüş yaparken karşılaştığı manzara karşısında şok oldu. Sahili ve yürüyüş yollarını çöp içerisinde gören Başkan Aras çılgına döndü. Çöplerin fotoğrafını çekerek isyan eden Aras, çöpleri temizletmeyeceğini açıkladı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, hemen yanlarında çöp kovası dururken yerlere atılıp çevreyi kirleten çöplerin fotoğrafını paylaşarak çevreye karşı gösterilen bu duyarsızlığa ve ortaya çıkan tablo karşısında sosyal medya hesabından açıklama yaparak "Bu sabah, Yahşi-Taşlıkburun, çöp kovası ve çevresi. Akşam aynı kişiler geldiklerinde bu şekilde bulmaları için temizletmeyeceğim. Bakalım ne düşünecekler?" ifadelerini kullandı.

GÜNCELLENME