HABER

Bir babanın çaresizliği

İstanbul'da günlerdir kayıp olan kızını arayan bir baba, onu Gezi Parkı'nda bir bankın üstünde uyuşturucu komasına girmiş halde buldu. Krize giren kızını sakinleştiremeyen baba olay yerine ambulans çağırdı. Kızının sürekli evden kaçtığını söyleyen çaresiz baba, yetkililerden yardım ve yönlendirme istedi.On  gün önce evden çıkan 16 yaşındaki kızı B.B'yi  semt semt arayan N. B, onun taksim, gezi parkı çevresinde görüldüğü bilgisine uluştur.  Sabah soluğu Gezi Parkı'nda alan giden baba, kızını bir bankın üzerinde yatarken buldu. Kızına kavuşmanın sevinciyle onu uyandırmaya çalışan baba bunda başarılı olamadı. Kızının uyuşturucunun etkisinde olduğu anlayan baba, sevincini yaşayamadan onu kurtarmanın, yardım bulmanın telaşını yaşadı. Durumu Polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, B.B'ye müdahale ederken, baba olan biteni kaygılı ve çaresiz gözlerle izledi. B.B. sağlık ekiplerince Şişli Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.Kızını taşıyan ambulansın gözden kaybolmasından sonra konuşan baba, çaresizliğini anlatıp yardım ve yönlendirme istedi. Haber  Kamera Zeki GÜNAL, İstanbulDHA
İstanbul'da günlerdir kayıp olan kızını arayan bir baba, onu Gezi Parkı'nda bir bankın üstünde uyuşturucu komasına girmiş halde buldu. Krize giren kızını sakinleştiremeyen baba olay yerine ambulans çağırdı. Kızının sürekli evden kaçtığını söyleyen çaresiz baba, yetkililerden yardım ve yönlendirme istedi.
On  gün önce evden çıkan 16 yaşındaki kızı B.B'yi  semt semt arayan N. B, onun taksim, gezi parkı çevresinde görüldüğü bilgisine uluştur.  Sabah soluğu Gezi Parkı'nda alan giden baba, kızını bir bankın üzerinde yatarken buldu.
Kızına kavuşmanın sevinciyle onu uyandırmaya çalışan baba bunda başarılı olamadı. Kızının uyuşturucunun etkisinde olduğu anlayan baba, sevincini yaşayamadan onu kurtarmanın, yardım bulmanın telaşını yaşadı. Durumu Polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, B.B'ye müdahale ederken, baba olan biteni kaygılı ve çaresiz gözlerle izledi. B.B. sağlık ekiplerince Şişli Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.
Kızını taşıyan ambulansın gözden kaybolmasından sonra konuşan baba, çaresizliğini anlatıp yardım ve yönlendirme istedi. 
Haber  Kamera Zeki GÜNAL, İstanbulDHA
GÜNCELLENME