MAGAZİN

Bill Gates ve Melinda Gates'in kızı Jennifer'a düğünden önce imam nikahı kıyıldı

Dünyanın en zengin iş insanlarından biri olan Bill Gates ile bir süre önce boşandığı eşi Melinda French Gates'in en büyük kızı Jennifer, Mısırlı jokey nişanlısı Nayel Nassar ile evlendi. Microsoft'un kurucusu olan Bill Gates'in , 25 yaşındaki kızı ile Mısırlı bir Müslüman olan Nayel Nassar için önce imam nikahı kıyıldı. Çift, bir gün sonra da Gates'in gösterişli malikanesinde kalalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla düzenlenen düğün töreniyle evlendi.

BABASININ MALİKANESİNDE
Jennifer Gates ile 30 yaşındaki Nayel Nassar önce cuma akşamı New York'un North Salem bölgesinde bulunan 16 milyon dolar değerindeki çiftlik evinde imam nikahı kıydı. Bir gün sonra da yine New York'un Westchester bölgesindeki evlerinde düğün yapıldı.

DÜĞÜN BİR BAŞKA MALİKANEDE YAPILDI
Jennifer Gates ile Nayel Nassar ilk danslarını da Elton John'un Can You Feel The Love Tonight? (Bu Gece Aşkı Hissedebiliyor musun?) şarkısı eşliğinde yaptı. Çiftin evlilik törenine 300 konuk katıldı. Jennifer Gates, tören için Vera Wang tasarımı bir kıyafet tercih etti.

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ ÇOK KONUŞULDU
Bill Gates ise 27 yıllık evliliği geçen Ağustos ayında sona eren Melinda Gates'in Jennifer için geçen ay düzenlediği bekarlığa veda partisi uzun süre konuşulmuştu. Washington'daki 125 milyon dolarlık göl manzaralı malikanenin bahçesinde düzenlenen partide çekilen fotoğraflar da gelin Jennifer Gates tarafından sosyal medya hesabında paylaşıldı. Melinda Gates'in, eski eşi Bill Gates'ten boşanırken toplamda 130 milyar dolarlık servetin yarısını aldığını da hatırlatalım.

ALANINDA TANINMIŞ BİR JOKEY
Bill Gates ile Melinda Gates'in kısa süre önce biten evliliğinden dünyaya gelen ilk çocukları olan 25 yaşındaki Jennifer Gates, tıp öğrencisi aynı zamanda da biniciliğe tutkun. Zaten nişanlısı da bu alana yabancı bir isim değil. Nassar, olimpik atla engelli atlamacı.

GEÇEN YIL NİŞANLANDILAR
Jennifer Gates, 30 yaşındaki Nayel Nassar ile nişanlandığını geçen yılın 30 Ocak tarihinde sosyal medya sayfasından duyurmuştu. Jennifer Gates, bekarlığa veda partisine katılan konuklarına "Bana destek olan, tavsiyede bulunan bütün harika kadınlara minnettarım" cümlesiyle teşekkür etti ve hayatının, yakında başlayacak olan yeni bölümünü kutladı. Jennifer Gates, nişanlısıyla evlenmek için gün saydığını da yine bir Instagram paylaşımında "Seninle evlenmek için sabırsızlanıyorum" diyerek ifade etmişti.

 

GÜNCELLENME