HABER

Antalya'da akılalmaz olay: 'Lütfen gider misiniz' dememle birlikte burnuma kafa attı

Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde parkta salıncağa binen iki genç kız, kendilerinden ‘çakmak’ isteyen şahsın saldırısına uğradı. Burnuna kafa atılan genç kız aldığı raporun ardından şikayetçi oldu.

Elif Dağdelen ve Ada isimli arkadaşı, geçtiğimiz Cuma günü akşam saatlerinde Konyaaltı Sahili’ne geldi. Bir süre sahilde yürüyüş yapan iki arkadaş salıncağa bindikleri sırada yanlarına tanımadıkları bir şahıs geldi. Kızlardan, ‘çakmak’ isteyen şahıs, 'çakmağın olmadığı' cevabını alınca iddiaya göre ısrarlarına devam etti. Kızların gitmesini söylemesi üzerine şahıs, ayağa kalkan Elif Dağdelen’in burnuna doğru kafa attı. Acı içinde yere düşen Dağdelen’in yardım çığlıkları üzerine kaçan şüpheli yakalandı. Burnunda kayma olan ve tampon yapılan Dağdelen, aldığı raporun ardından şahıstan şikayetçi oldu. Polis şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

OLAY SONRASI YAŞANANLAR CEP TELEFONU KAMERASINDA

Olay sonrası yaşananlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Kızların, "Şikayetçiyim salmayın onu salıncakta sallanırken yanıma geldi. 'Siz bana ne için vurdunuz?' Çakmak yok dedim bana vurdunuz. Bu size ders olsun bir daha hiçbir kıza laf atmayın. Bana canım falan demeyin" dediği, şahsın ise "Senle bir alıp veremediğim yok benim. Böyle dayak yemedim, vurup durmayın memur gelsin alsın beni vurmayın" dediği anlar kameralara yansıdı.

"'LÜTFEN GİDER MİSİNİZ' DEMEMLE BİRLİKTE BURNUMA KAFA ATTI"

Geçtiğimiz Cuma akşamı kız arkadaşı ile Konyaaltı Sahili’ne vakit geçirmeye geldiklerini anlatan Elif Dağdelen, “Salıncakta sallanmaya başladık. Bir süre sonra hiç tanımadığımız bir kişi yanıma gelip 'çakmak' istedi. Çakmağımızın olmadığını söyledik. Ondan sonra bize, 'Peki ben bu sigaramı nasıl yakacağım' dedi. Biz de bizim sorunumuzun olmadığını ve gitmesini istedik. Rahatsız edici şekilde gülümsedi. Sonra salıncaktan ayağa kalktım, 'Lütfen gider misiniz' dememle birlikte burnuma kafa attı. Ardından koşmaya başladı. Arkasından koşan arkadaşım şahsı yakaladı. Bu olayı gören vatandaşlar şahsı darp etti” dedi.

GÜNCELLENME