AĞRI HABERLERİ

Vali Işın Doğubayazıt Belediyesini Ziyaret Etti

IHA
07.03.2015 - 17:32 |Son Güncelleme :

AĞRI VALİSİ MUSA IŞIN DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ.

IHA

Ağrı Valisi Musa Işın, Doğubayazıt Belediyesini ziyaret etti.
Vali yardımcıları ve kurum müdürleri ile birlikte Doğubayazıt Belediyesini ziyaret eden Vali Işın’ı Belediye Başkanı Rohat Özbay ve belediye çalışanları karşıladı. Ziyarette konuşan Ağrı Valisi Musa Işın, “Bildiğiniz gibi çarşamba günü göreve başladık ve ilk ziyaretimizi hem sosyo-ekonomik yönden hem de maneviyatı yönünden son derece önemli olan Doğubayazıt ilçemize gerçekleştirdik. Doğubayazıt ilçesi her hangi bir ilçe değildir, önemli bir ilçedir. Ahmed-i Hani Hazretleri maneviyatı altında bulunan bir beldemizdir, önemli bir beldemizdir. Aynı zamanda ticaret merkezidir. İranla sınır komşuluğu söz konusudur ve gümrük kapımız burada vardır. Dolaysıyla çok değerli çok önemli bir ilçemiz olma münasebetiyle daha göreve başlayalı üç gün oldu ilçemizi ziyarette geldim. Burada şunu gördüm; Kaymakamlığımız, belediye başkanlığımız ve diğer kurumlarımız arasında son derece olumlu ve yapıcı bir iş birliği söz konusudur. Bunun da ilçemize çok büyük katkısı, çok büyük faydası olacaktır. Birlikten güç doğar, birlikten kuvvet doğar, birlikten zenginlik doğar. Dolayısıyla böyle bir birliği kendi halkımızdan esirgememiz gerekir. Bunu sağladıkları için ben ilçe kaymakamımıza, belediye başkanımıza ve değerli çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Bu çalışmanın ve birlikteliğin devam etmesini dilediğini kaydeden Vali Işın, “Bu birliktelikte çok güzel meyveler, semereler hâsıl olur. Bu olumlu işbirliğinde ilçe halkı kazançlı çıkar. Halkımızın da bizden beklentisi bu yöndedir zaten. Biz birbirimizi sever ve beraber hareket edersek, yaşam standardımız bu yönde olumlu gelişmeler gösterir. İnşallah bundan sonraki süreçte de bu birlikteliğe hepimiz olumlu katkılarda bulunacağız” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Doğubayazıt Belediye Başkanı Rohat Özbay ise, “Sayın Valimize yeni görevinde başarılar diliyoruz. Umarım hem kendileri için, hem ilimiz hem de ilçemiz hayırlı ve başarılı çalışmalarla dolu bir görev olur” diye konuştu.
Belediye’nin çalışmaları hakkında Başkan Özbay’dan bilgi alan Vali Işın, daha sonra belediyeden ayrıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ağrı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ağrı ilinden Vali Işın Doğubayazıt Belediyesini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Mart 2015 tarihinde saat 17 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Işın Doğubayazıt Belediyesini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

AĞRI NAMAZ VAKİTLERİ

02 Ağustos 2021, Pazartesi
 • İmsak
  03:20
 • Güneş
  05:01
 • Öğle
  12:19
 • İkindi
  16:11
 • Akşam
  19:28
 • Yatsı
  21:01
Sayfa Başı