GeriFutbol Üstünel: Bazı kuşkularımız var
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üstünel: Bazı kuşkularımız var

Üstünel: Bazı kuşkularımız var
refid:12493617 ilişkili resim dosyası

Galatasaray Avrupa Ligi'nde oynayacağı Panathinaikos maçı için İstanbul'dan Atina'ya gitti.THY'ye ait bir uçakla Atina'ya giden Galatasaray'ın Futbol şubesi sorumlusu Haldun Üstünel Panathinaikos'u yenebilecek güçte olduklarını belirterek şöyle konuştu:

"Avrupa'da ısınma turlarımız bitti.Ciddi sınavlar başlıyor.Avrupa yolculuğuna komşuda başlıyoruz. İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Burada yapacağımız iyi bir başlangıç, grubumuzda lider olmamız için iyi bir avantaj olacaktır. Galatasaray'ın gücü ,markası bu grubu geçecek güçte.Onun için rakibimizin bizden çekinmesi gerekiyor. Biliyoruz ki büyük bir taraftar desteği olacak.Ama Galatasaray'ın uluslararası tecrübeye sahip futbolcuları taraftarın etkisiyle değil, sahaya koydukları performansla etkili olacaktır. Bu inançla gidiyoruz."

Haldun Üstünel Ankaraspor'un küme düşmesi ilgil olarak ise şunları söyledi:

"Bu konu hakkında tabiiki bazı kuşkularımız var.Çünkü biz bu rakibimizle bir karşılaşma yaptık. Böyle bir rekabet içinde tabiiki rakiplerimizin o haftayı bay geçecek olması bizde bazı kuşkular uyandırıyor. Zannederim bu işin üzerine biraz eğilmemiz gerekiyor."

Galatasaray'da gribal enfeksiyon geçiren Servet Çetin son anda kaç kadrosundan çıkarıldı. Sarı kırmızılı takımın Yunanistan kafilesinde şu isimler yer aldı:

Leo Franco, Aykut Erçetin, Sabri Sarıoğlu, Uğur Uçar, Emre Aşık, Emre Güngör, Hakan Balta, Alparslan Erdem, Barış Özbek, Mehmet Topal, Mustafa Sarp, Arda Turan, Elano Blumer, Harry Kewell, Abdul Kader Keita, Milan Baros, Shabani Nonda, Caner Erkin.

False