GeriFutbol Ünal Aysal Galatasaray başkanlığına tekrar aday olmayı düşünüyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  53
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünal Aysal Galatasaray başkanlığına tekrar aday olmayı düşünüyor

Ünal Aysal Galatasaray başkanlığına tekrar aday olmayı düşünüyor
refid:28214130 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

3.5 senede futbol takımına yıldız yağdıran, basketbol şubesini ayağa kaldıran, Galatasaray'ı adeta çoşturan Aysal, yarım kalan işini tamamlamak istiyor. Ancak eski başkanın bazı kırgınlıkları da hala sürüyor.

Galatasaray’da 23 Mayıs yapılacak seçimli genel kurul öncesi kulisler iyice ısınıyor. Mevcut başkan Duygun Yarsuvat, kesinlikle tekrar aday olmayacağını defalarda söyledi. Bunun üzerine adaylar tek tek meydana çıkmaya başladı. Camianın yıllardır tanıdığı ismler dışında, şuanki yönetimde görev yapanlar da çalışmalara başladı. Ancak esas bombayı bir Ünal Aysal patlattı. Eski başkanın, seçimde tekrar aday olmayı düşündüğü öğrenildi. Başkanlık koltuğunda oturduğu 3.5 sene boyunca çok büyük atılımlar yapan Aysal’ın, fikrine güvendiği kişilerle bu konuyu tartıştığı belirtildi.

MUHALİFLERE KIZGIN
Bilindiği gibi Aysal ile Galatasaray 2 sene üst üste şampiyon oldu. Şampiyonlar Lig’nde gruptan çıktı. Drogba ve Sneijder gibi yıldızlar aldı. Sadece futbol değil, basketbol şubesi de ayağa kalktı.Cimbom’u çoşturan Aysal’ın yarım kalan işlerini tamamlamak istediği söyleniyor. Ancak muhaliflerin kendisine yaptığı bazı şeyleri hala unutmadığı ve kırgınlığının sürdüğü de ifade ediliyor. Fakat hepsinden önemlisi, Aysal’ın önce 28 Mart’taki mali kurul da yönetimiyle beraber idari ve mali açıdan ibra edilmesi gerekiyor. (Sözcü)

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle