GeriSpor Ümit&Gomes geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ümit&Gomes geliyor

Fatih Terim, Milan'dan ayrılmayı kararlaştıran Ümit Davala ve Fiorentina ile bağlarını koparan Nuno Gomes'i G.Saray'a getiriyor.

İki yıl aradan sonra G.Saray'a geri dönen Fatih Terim, eski öğrencileri Ümit Davala ile Nuno Gomes'i de sarı kırmızılı takıma getiriyor. G.Saray'ın sezon ortasında Milan'a sattığı Ümit Davala ile Terim'in Fiorentina'da iken birlikte çalıştığı Nuno Gomes, dün yaptıkları açıklamada, kulüpleriyle bağlarını kopardıklarını açıkladılar.

Ümit'in menajeri Ali Güven, genç futbolcunun İtalya'da kendini gösteremediğini belirterek, ‘‘Arsenal, Chelsea ve Borussia Dortmund talip oldu. En ciddi teklifi Chelsea yaptı. Ancak, Fatih Terim yeniden G.Saray'ın başına geçerse Ümit, eski takımına döner’’ dedi.

İtalya 1.Ligi'nde küme düşen Fiorentina'nın golcü futbolcusu Nuno Gomes de Fatih Terim ile birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyacağını açıkladı. Terim'in yerine gelen teknik direktörle bir türlü yıldızı barışmayan Portekizli yıldız, Fiorentina'dan ayrıldığını belirterek şunları söyledi:

‘‘Terim gittikten sonra beni kızağa çektiler. Onun adamıyım diye eziyet çektirdiler. Terim, bana, (Ben bir yere gidersem, seni de alacağım) diyordu. Şimdi bonservisim elimde. Fatih Terim'den davet bekliyorum. G.Saray'da onunla birlikte çalışmak istiyorum.’’
False