GeriSpor Üçünü istiyorum
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üçünü istiyorum

İşte Denizli’nin yönetime verdiği rapor:

F.Bahçe Teknik Direktörü önceki akşam Başkan Aziz Yıldırım, Şadan Kalkavan ve Selim Soydan ile birlikte Murat Özaydınlı'nın evinde buluştu. Denizli 3 yabancının mutlaka alınmasını istedi ve yerli oyuncu listesini de yönetime iletti.

Düğmeye basıldı

Fenerbahçe'de kollar sıvandı. Teknik Direktörlüğe getirilen Mustafa Denizli, önceki akşam Başkan Aziz Yıldırım, Futbol Şubesi Sorumluları Şadan Kalkavan ve Selim Soydan ile birlikte Asbaşkan Murat Özaydınlı'nın evinde buluştu. Transferler konuşuldu, gidecek, kalacak isimler belirlendi ve önümüzdeki yılın güçlü kadrosu için düğmeye basıldı.

Şimdilik 3 kişi

Yabancı futbolcu konusundaki görüşlerini açıklayan Denizli, ‘‘Şimdilik 3 yabancı almalıyız. Zola, Laurent ve Eto'o'yu istiyorum. Kalan iki isim hakkımızı Avrupa Futbol Şampiyonası'ndan sonra kullanmalıyız. Eksiğimizi gördükten sonra karar vermeliyiz. Acele edersek yanılabiliriz. Yıldızları finallerde yakından izleyip karar vermeliyiz’’ dedi.

Milliler kalsın

Takımda büyük bir revizyona gitmeyi planlayan Mustafa Denizli, Milli Takım’da da forma giyen Rüştü, Ogün, Abdullah ve Alpay'ın kesin olarak kalmasını istedi. Tayfun'un ise duruma göre kalabileceğini bildirdi. Başarı için mutlaka yeniden yapılanması gerektiğini savunan Denizli, yerli futbolcu olarak da yönetime 4 isim önerdi.

Yerli gözdeler

Gaziantepsporlu Oktay'ın mutlaka alınması gerektiğini anlatan Denizli ayrıca, bu sezon başarılı bir grafik çizen Güney takımının diğer yıldızı Erhan Albayrak'ı da istedi. Ayrıca Denizlispor'dan Yusuf ve Ümit'in de mutlaka alınması gerektiğini savundu. Yönetim Denizli'nin listesi dışındaki oyunculardan kulüp bulmasını isteyecek.

Zola, Eto’o ve Laurent’e F.Bahçe forması giydirin

Gidecekler

Johnson, Preko, Moldovan, Moshoeu ve Oulare gözden çıkarıldı.

kalacaklar

Rüştü, Ogün, Alpay, Abdullah ve Tayfun Denizli'nin gözdeleri

alınacaklar

Zola, Laurent, Eto'o, Oktay, Erhan, Yusuf ve Ümit yeni gözdeler

Derbide sahada

RÜŞTÜ oynuyor

Fenerbahçe'de, Engin'in ligin son 2 haftasında oynamak istemediğini açıklamasıyla Beşiktaş maçı öncesi yaşanan kaleci krizinin, tedavisi süren Rüştü'nün iyileşmesiyle sona ermesi bekleniyor. Boyun ve bel ağrıları nedeniyle bir süre Almanya'da tedavi olduktan sonra İstanbul'a dönen ve çalışmalarını takımdan ayrı olarak sürdüren milli kalecinin, kondisyon eksiğini kapatmaya çalıştığı belirtildi. Kulüp Doktoru İsmail Başöz, ''Rüştü Beşiktaş maçına yetişebilir. Kondisyon ve egzersiz çalışmaları sürüyor'' şeklinde konuştu.

False