GeriSpor Üçüncü Futbol Ligi'nde toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Üçüncü Futbol Ligi'nde toplu sonuçlar


Üçüncü Futbol Ligi'nde, bugün yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

1. GRUP

Elazığ Belediyespor-Nusaybin Demirspor.................( 0 - 0 )

Batman Belediyespor-Muşspor............................( 1 - 0 )

Hakkarispor-Genç Telekomspor...........................( 1 - 0 )

Diyarbakır B.Şehir Beled.DİSKİ Spor-D.Bakır Telekomspor( 1 - 0 )

Bitlis Özgüzelderespor-Yüksekova Cilospor..............( 1 - 0 )

Kurtalanspor-Batman Demirspor..........................( 3 - 0 )

Mardinspor-Bismil Birlikspor...........................( 7 - 0 )

2. GRUP

Ünyespor-Bayburtspor...................................( 0 - 1 )

Termespor-Erzincanspor.................................( 1 - 2 )

Giresunspor-Pazarspor..................................( 0 - 2 )

Ofspor-Arsinspor.......................................( 1 - 1 )

Iğdır Belediyespor-Çarşamba Belediyespor...............( 3 - 2 )

D.Ç.Divriğispor-Orduspor...............................( 2 - 2 )

3. GRUP

GASKİ Spor-Kozan Belediyespor..........................( 2 - 1 )

Silifkespor-Adıyamanspor...............................( 0 - 1 )

İçel Mezitlispor-Kilis Belediyespor....................( 2 - 2 )

Şanlıurfa Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor.......( 4 - 0 )

Niğdespor-Malatya Belediyespor.........................( 2 - 0 )

İskenderunspor-Osmaniyespor............................( 1 - 5 )

Kahramanmaraşspor-Adana Demirspor......................( 0 - 2 )

Nevşehirspor-Tarsus İdmanyurdu.........................( 1 - 0 )

4. GRUP

Zonguldakspor-Akçakocaspor.............................( 2 - 0 )

EGO Spor-Çankırı Belediyespor..........................( 2 - 0 )

Çorumspor-Saran Keskinspor.............................( 2 - 1 )

Kırşehir PETLAS Spor-Etimesgut Belediyespor............( 2 - 0 )

Karadeniz Ereğlispor-Kastamonuspor.....................( 2 - 0 )

5. GRUP

Karamanspor-Kemerspor..................................( 1 - 0 )

Alanyaspor-Uşakspor....................................( 0 - 2 )

Keçiörengücü-Seydişehir Eti Alüminyumspor..............( 2 - 1 )

Çubukspor-Petrolofisi..................................( 2 - 1 )

Eskişehir Şekerspor-Kütahyaspor........................( 0 - 3 )

EGSAŞ Aksarayspor-ASKİ Spor............................( 3 - 0 )

6. GRUP

Mustafakemalpaşaspor-Dalaman Kağıtspor.................( 2 - 0 )

Muğlaspor-Yeni Milasspor...............................( 5 - 1 )

Ayvalıkgücü Belediyespor-Bursa Merinosspor.............( 2 - 1 )

Bergama Belediyespor-Aliağa Belediyespor...............( 1 - 3 )

Akhisar Belediyespor-Soma Linyitspor...................( 1 - 0 )

Aliağa PETKİM Spor-Torbalı Belediyespor................( 1 - 0 )

Vestel Manisaspor-Balıkesirspor........................( 0 - 0 )

Marmarisspor-Kuşadasıspor..............................( 1 - 0 )

7. GRUP

Gebzespor-Eyüpspor.....................................( 0 - 0 )

İstanbul Maltepespor-İnegölspor........................( 2 - 1 )

Yalovaspor-Körfez Belediyespor.........................( 3 - 1 )

Bilecikspor-Beykoz 1908................................( 1 - 0 )

Üsküdar Anadolu-Nişantaşı..............................( 4 - 2 )

8. GRUP

Tekirdağspor-Tepecik Fıratpenspor......................( 1 - 1 )

Fatih Karagümrük-Bayrampaşa Altıntepsispor.............( 0 - 0 )

Beylerbeyi-Lüleburgazspor..............................( 0 - 3 )

Gönenspor-Geliboluspor.................................( 0 - 1 )

Edirnespor-Zeytinburnuspor.............................( 2 - 2 )

Kasımpaşa-Yıldırımbosnaspor............................( 1 - 1 )



False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle