Güncelleme Tarihi:
Birinci, İkinci ve Üçüncü Futbol Liglerine, bugün yapılan maçlarla devam edildi.
Alınan sonuçlar şöyle:
BİRİNCİ LİG
Gençlerbirliği-Bursaspor...............................( 0 - 1 )
Yimpaş Yozgatspor-Trabzonspor..........................( 1 - 1 )
Siirt Jet-Pa Spor-Erzurumspor..........................( 1 - 1 )
İstanbulspor-Samsunspor................................( 0 - 0 )
Denizlispor-Kocaelispor................................( 2 - 1 )
İKİNCİ LİG 1. GRUP
Kartalspor-Bakırköyspor................................( 0 - 0 )
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Çanakkale Dardanelspor.( 2 - 1 )
Sakaryaspor-Kardemir Karabükspor.......................( 2 - 1 )
Sarıyer-Kombassan Konyaspor............................( 1 - 2 )
Mersin İdmanyurdu-İstanbul Büyükşehir Belediyesi.......( 1 - 3 )
2. GRUP
Yeni Nazillispor-İzmirspor.............................( 0 - 2 )
Göztepe-Eskişehirspor..................................( 2 - 0 )
Bucaspor-Yeni Salihlispor..............................( 1 - 1 )
Yeni Turgutluspor-Karşıyaka............................( 1 - 1 )
Ispartaspor-Aydınspor..................................( 2 - 2 )
3. GRUP
Gaziosmanpaşaspor-Hacılar Erciyesspor..................( 5 - 3 )
Konya Mobellaspor-Üsküdar Özsahrayıceditspor...........( 3 - 1 )
Güngören Belediyespor-Hatayspor........................( 2 - 2 )
Kayserispor-Çorluspor..................................( 7 - 1 )
Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Kırklarelispor........( 5 - 0 )
4. GRUP
Akçaabat Sebatspor-Şekerspor...........................( 0 - 2 )
Amasyaspor-Sivasspor...................................( 0 - 1 )
Darıca Gençlerbirliği-Gümüşhane Doğanspor..............( 1 - 0 )
Türk Telekomspor-Artvin Hopaspor.......................( 2 - 0 )
Düzcespor-Boluspor.....................................( 0 - 1 )
5. GRUP
MKE Kırıkkalespor-Şanlıurfaspor........................( 0 - 0 )
Vanspor-Ağrıspor.......................................( 4 - 0 )
Cizrespor-Batman Petrolspor............................( 0 - 0 )
Malatyaspor-Diyarbakırspor.............................( 1 - 0 )
ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP
Elazığ Belediyespor-Batman Karşıyakaspor...............( 1 - 1 )
Nusaybin Demirspor-Bismil Birlikspor...................( 2 - 0 )
Muşspor-Batman Demirspor...............................( 2 - 1 )
Genç Telekomspor-Yüksekova Cilospor....................( 4 - 0 )
Diyarbakır B.Şehir Beled.DİSKİ-Bitlis Özgüzelderespor..( 3 - 1 )
Hakkarispor-Kurtalanspor...............................( 1 - 0 )
Batman Belediyespor-Mardinspor.........................( 0 - 1 )
Silopi Cudispor-Diyarbakır Telekomspor.................( 2 - 0 )
2. GRUP
Ünyespor-Çarşamba Belediyespor.........................( 2 - 1 )
Trabzon Telekomspor-Bulancakspor.......................( 3 - 1 )
Bayburtspor-Pazarspor..................................( 1 - 0 )
Ofspor-D.Ç.Divriğispor.................................( 1 - 0 )
Giresunspor-Doğubayazıt Karabulak Gençlik..............( 1 - 1 )
Termespor-Orduspor.....................................( 0 - 0 )
3. GRUP
Silifkespor-Adana Demirspor............................( 1 - 0 )
Kozan Belediyespor-Malatya Belediyespor................( 2 - 3 )
Adıyamanspor-İskenderun Demirçelikspor.................( 3 - 0 )
İskenderunspor-Kahramanmaraşspor.......................( 1 - 1 )
Niğdespor-Nevşehirspor.................................( 0 - 0 )
Şanlıurfa Belediyespor-Ceyhanspor......................( 2 - 0 )
4. GRUP
Zonguldakspor-Kastamonuspor............................( 1 - 1 )
Tokatspor-Saran Keskinspor.............................( 3 - 2 )
Akçakocaspor-Merzifonspor..............................( 0 - 1 )
Kırşehir PETLAS Spor-Karadeniz Ereğlispor..............( 4 - 2 )
Çorumspor-Ankara Demirspor.............................( 1 - 1 )
Altındağ Belediyespor-Turhalspor.......................( 4 - 4 )
5. GRUP
Alanyaspor-ASKİ Spor...................................( 2 - 0 )
Karamanspor-Eskişehir Şekerspor........................( 2 - 2 )
Kemerspor-Petrolofisi..................................( 1 - 1 )
Uşakspor-Afyonspor.....................................( 0 - 0 )
Kütahyaspor-EGSAŞ Aksarayspor..........................( 0 - 0 )
Çubukspor-Konya Kartalıspor............................( 3 - 0 )
ESKİ Spor-Kepez Belediyesi GENPA Spor..................( 2 - 2 )
6. GRUP
Muğlaspor-Balıkesirspor................................( 2 - 1 )
Mustafakemalpaşaspor-Torbalı Belediyespor..............( 1 - 3 )
Dalaman Kağıtspor-Soma Linyitspor......................( 1 - 2 )
Yeni Milasspor-Aliağa Belediyespor.....................( 2 - 1 )
Aliağa PETKİM Spor-Vestel Manisaspor...................( 2 - 1 )
Akhisar Belediyespor-Marmarisspor......................( 0 - 1 )
Bergama Belediyespor-Fethiyespor.......................( 7 - 0 )
Ayvalıkgücü Belediyespor-Kuşadasıspor..................( 1 - 0 )
7. GRUP
Eyüpspor-Beykoz 1908...................................( 3 - 0 )
İnegölspor-Pendikspor..................................( 0 - 0 )
Ayazağaspor-Körfez Belediyespor........................( 3 - 0 )
TOFAŞ-Yalovaspor.......................................( 2 - 3 )
İzmit Bekirpaşaspor-Sapancaspor........................( 0 - 2 )
Bilecikspor-İstanbul Maltepespor.......................( 3 - 1 )
Üsküdar Anadolu-Mudurnuspor............................( 1 - 0 )
8. GRUP
Fatih Karagümrük-Zeytinburnuspor.......................( 0 - 1 )
Tekirdağspor-Geliboluspor..............................( 0 - 1 )
Tepecik Fıratpenspor-İstanbul Beşyüzevlerspor..........( 2 - 0 )
Bayrampaşa Altıntepsispor-Bandırmaspor.................( 0 - 0 )
Gönenspor-Edirnespor...................................( 1 - 1 )
Çanspor-Alibeyköyspor..................................( 1 - 3 )
Beylerbeyi-Yıldırımbosnaspor...........................( 1 - 1 )