GeriSpor Türk kalecisi şanssız
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türk kalecisi şanssız

Türk kalecisi şanssız
refid:6272541 ilişkili resim dosyası

Trabzonspor’un genç eldiveni Tolga, "Eleştiriler hep Türk kalecilerine yapılıyor. Yabancıların performansları ve hataları da ortada" dedi. Hüseyin de Avrupa’ya gitmek istediğini söyledi.

ERCİYESSPOR maçında yaptığı kurtarışlarla Trabzonspor’un galibiyetinde başrolü oynayan kaleci Tolga, sürekli eleştirilmesinden etkilendiğini söyledi. Kaptan Hüseyin ile birlikte basın toplantısı düzenleyen genç file bekçisi, "Küçük bir şehirde olduğumuz için eleştirilerden doğal olarak biraz daha fazla etkileniyoruz. Buraya çok kaleci geldi, gitti. Biz yine buradayız. Kaleci almak ya da almamak, yönetimin tasarrufu. Ben işimi yaparım. Sonrasıyla da ilgilenmem. Türk kalecilerinin hepsi eleştiriliyor. Bu konuda şanssızız. Yabancı file bekçilerinin yaptıkları hatalar da ortada" dedi. Tolga, performansını daha da yükselterek milli takıma tekrar çağrılmayı hedeflediğini de kaydetti.

Teklif cazip olursa

Hüseyin ise devre arasında Rus takımlarından transfer teklifleri almasına rağmen somut bir adım atamadığını dile getirdi. Lig sonunda cazip bir öneri halinde şartlar da elverdiğinde, Trabzonspor’dan ayrılabileceğini söyleyen Hüseyin, "Rubin Kazan beni istedi. Kulübe de teklifte bulundular. Ama transfer olmadı. Hedeflerim arasında yurt dışında oynamak var" diye konuştu. Milli futbolcu, sezonu ilk 4 içinde tamamlayıp, Fortis Türkiye Kupası’nı da müzelerine götürmek istediklerini belirtti.
False