UŞAK HABERLERİ

TSE’den Seranova Seramik’e Çift Yıldız Kalite Belgesi

IHA
25.02.2015 - 16:56 |Son Güncelleme :

SERONAVA SERAMİK İSTANBUL TÜYAP FUAR VE KONGRE VE MERKEZİ’NDE BU YIL 27. DÜZENLENEN UNİCERA SERAMİK BANYO MUTFAK FUARINDA GÖRKEMLİ BİR TÖREN İLE TSE ÇİFT YILDIZ KALİTE BELGESİNİ TSE PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRÜ METİN İNAL’IN ELİNDEN ALDI.

IHA

Seronava Seramik İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre ve Merkezi’nde bu yıl 27. düzenlenen UNİCERA Seramik Banyo Mutfak Fuarında görkemli bir tören ile TSE Çift Yıldız Kalite Belgesini TSE Planlama ve Koordinasyon Müdürü Metin İnal’ın elinden aldı. Törene ayrıca TSE İzmir Bölge Müdürlüğü’nden Yüksek Kimyager ve Yapı Malzemeleri Uzmanı Mehmet Arslan da katıldı.
Seranova Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hilmi Alper, konuyla ilgili açıklamasında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından Türkiye’de sanayinin kalitesini artırmak amacıyla başlayan “TSE Çift Yıldız” uygulaması çerçevesinde; Duvar, Yer ve Sırlı Porselen ürün gruplarının tamamında TSE Çift Yıldız kalite belgesini almaya hak kazanan ilk seramik fabrikası olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirtti. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden çalıştıklarını ve bundan sonra da bu çalışmaların artarak devam edeceklerini söyleyen Alper, “Kaliteden ödün vermeden çalıştıklarını belirterek “Bu belge ile kalitemiz bir kez daha tescillendi. Bu kapsamda da AR-GE ve ÜR-GE yatırımlarımız hızla devam edecek. W. Edwaeds Deming’ in söylediği gibi “Kalite nerede üretilir? Kalite Yönetim Kurulu Odasında üretilir.” Sözünden ilham alarak yönetim kurulumuzun desteği ile bu tür yatırım ve çalışmaları sürecek” dedi.
Seranova Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hilmi Alper, törende yerli ve yabancı iş ortaklarının da aralarında bulunmasını kendilerine ayrı bir mutluluk yaşattığını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden TSE’den Seranova Seramik’e Çift Yıldız Kalite Belgesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 16 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TSE’den Seranova Seramik’e Çift Yıldız Kalite Belgesi haberi güncellenecektir.

UŞAK NAMAZ VAKİTLERİ

18 Nisan 2021, Pazar
 • İmsak
  04:47
 • Güneş
  06:15
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  16:49
 • Akşam
  19:48
 • Yatsı
  21:11
Sayfa Başı