Trabzonspor'da sağlık kontrolleri başladı

Trabzonsporda sağlık kontrolleri başladı

Spor Toto Süper Lig'de 2013-2014 sezonu hazırlıklarına 27 Haziran Perşembe başlayacak olan Trabzonspor'da, futbolcular sağlık kontrolünden geçiriliyor.

Geçen hafta teknik direktör Mustafa Akçay ve yardımcı antrenörlerin sağlık kontrollerinin ardından bugün de bordo-mavili futbolcuların bir bölümü, Yıldızlı Güven Hastanesinde sağlık kontrolü yaptırdılar.

Bordo-mavili futbolculardan, kaleciler Onur Recep Kıvrak, Tolga Zengin, Zeki Ayvaz ve Fatih Öztürk, Mustafa Yumlu, Caner Osmanpaşa, Abdülkadir Özdemir ve Zeki Yavru sağlık kontrolünden geçirildi.

Yarın ve ertesi gün de futbolcuların gruplar halinde sağlık kontrollerinin yapılacağı belirtildi. Bordo-mavililer, 27 Haziran'da kamp çalışmaları için Isparta Davraz'a gidecek. Bordo-mavililer, 14 günlük kampın ardından 11 Temmuz'da Trabzon'a dönecek ve UEFA Avrupa Ligi maçının hazırlıklarını gerçekleştirecek.

Trabzonspor, yarın topbaşı yapıyor

Trabzonspor, 2013-2014 futbol sezonu öncesi yarın topbaşı yapacak. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde 18.30'da gerçekleşecek antrenmana Trabzon'da bulunan tüm futbolcular katılacak. İki gün boyunca Trabzon'da çalışacak olan bordo-mavililer, 27 Haziran Perşembe Isparta Davraz'a gidecek ve burada 14 gün boyunca kamp yapacak. Trabzonspor'un 1461 Trabzon'dan transfer ettiği Fatih Öztürk, Abdülkadir Özdemir, Caner Osmanpaşa ve Yusuf Erdoğan yarın 2.00'de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenecek törenle sözleşme imzalayacak.
Haberle ilgili daha fazlası: