TOKAT HABERLERİ

Tokat’ta İş Güvenliği Eğitimi

IHA
05.11.2015 - 12:36 |Son Güncelleme :

Tokat İl Özel İdaresi bünyesindeki tüm memur-işçi çalışanlarına iş güvenliği temel eğitimi ve ilk yardım eğitimi verildi.

IHA

Tokat İl Özel İdaresi bünyesindeki tüm memur-işçi çalışanlarına iş güvenliği temel eğitimi ve ilk yardım eğitimi verildi.
26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı konferans salonunda “İşveren, çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin alınmasını sağlar” hükmü gereğince, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe’nin direktifleriyle tüm personel iş güvenliği eğitimi ve personelin yıllık periyodik muayenesi yapıldı. Yapılan eğitimlerde çalışanların karşı karşıya kalabilecekleri mesleki riskler ve bu risklerden korunma yöntemleri, çalışanların hak ve sorumlulukları, acil durumlarda yapılacak eylemler, iş kazası ve meslek kazalarının nedenleri, güvenli makine-ekipman kullanımı ve ilk yardım konularında bilgilendirme yapıldı. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, İl Özel İdaresi görev ve sorumlulukları bakımından çok yönlü çalışma alanına sahip olması nedeniyle olabilecek çalışma risklerinin belirlenip olay yaşanmadan önlem almak gerektiğini belirterek, “Personellerin güvenlik bakımından çalışma koşullarının iyileştirilmesi yanı sıra personellerin bilinçli çalışmalarını sağlamak ve bu şekilde olabilecek riskleri bertaraf ederek ideal çalışma standartlarını yakalayabiliriz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Tokat’ta İş Güvenliği Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Kasım 2015 tarihinde saat 12 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tokat’ta İş Güvenliği Eğitimi haberi güncellenecektir.

TOKAT NAMAZ VAKİTLERİ

18 Ocak 2021, Pazartesi
 • İmsak
  06:18
 • Güneş
  07:46
 • Öğle
  12:49
 • İkindi
  15:19
 • Akşam
  17:42
 • Yatsı
  19:05
Sayfa Başı