GeriFutbol Thomas Doll huzursuz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Thomas Doll huzursuz

Thomas Doll huzursuz
refid:14642004 ilişkili resim dosyası

Gaziantepspor ile deplasmanda karşılaşacak Gençlerbirliği'nde teknik direktör Thomas Doll, haftalık düzenlediği basın toplantısında ligin son haftalarında konsantrasyon eksikliği yaşadıklarını ve teknik heyetteki yardımcıları ile yönetimin henüz anlaşmamış olmasının kendisini huzursuz ettiğini söyledi.

Süper Lig'de düşmesi kesinleşen Denizlispor'un sahada ortaya koyduğu performansın takdire değer olduğunu belirten Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll, "Denizlispor maçında yenilmemiz sadece kendi kötü futbolumuzdan kaynaklanmıyor. Ligden düşmüş ve onca problem yaşayan Denizlispor'un bizim maçta ortaya koyduğu futbol karakteri takdire değer. Kafama takılan, yaşadıkları bunca olumsuzluğa rağmen, bu kadar istekli ve arzulu bir takımın küme düşmesi oldu" ifadelerini kullandı.

Gaziantepspor deplasmanına değinen Doll, "Gaziantepspor maçına daha değişik bir çehre ve yüz ifadesiyle çıkmamız lazım. Kalan 2 haftada bizim en büyük problemimiz, sözleşmesi biten ve takımdan ayrılacak futbolcularımızın maçlara konsantrasyonu. Bu bizim için çok zor bir durum. Ancak bu zor durumu da atlatmaya çalışacağız. Gaziantepspor maçında iyi bir mücadele sonrası karşılaşmayı kazanacağımızı düşünüyorum. Bu maçı kazanmamız gerekiyor ki ligi hedeflediğimiz 9. sırada tamamlayabilelim" dedi.

Teknik heyetteki yardımcıları ile yönetimin henüz anlaşmamış olmasının kendisini huzursuz ettiğini vurgulayan Thomas Doll, yönetimin bu konuyu bir an önce çözmesi gerektiğini belirtti.

Yardımcılarından sadece Ralf Zumdick ile anlaşma sağlandığını dile getiren Doll, ekibinde bulunan Levent Zorluer, Serdar Dayat ve Cengiz Demirel ile henüz bir görüşme dahi yapılmadığını ifade etti.

False