Xiaomi Mi 11 serisi ne zaman çıkacak?

Xiaomi Mi 11 serisi ne zaman çıkacak

Çin merkezli teknoloji üreticisi Xiaomi, Mi 11 serisiyle yola devam etmeye hazırlanıyor. Peki yeni telefonlar ne zaman gün yüzüne çıkacak?

Haberin Devamı

Fiyat/performans telefonlarıyla bilinen Xiaomi, yeni nesil akıllı telefonları için son hazırlıklarını yapıyor. Xiami Mi 11 ve Mi 11 Pro adıyla satışa sunulması beklenen yeni telefonların henüz tasarımının ve özelliklerinin nasıl olacağı netleşmiş değil.

120 Hz ekran yenileme hızıyla gelmesi beklenen yeni telefonlar, arka yüzünde 50 MP çözünürlüğünde görüntü alabilen bir ana kameraya sahip olacak. M11'in işlemci tarafında Snapdragon 875'ten gücünü alması beklenirken, düz bir tasarım yerine daha kavisli bir tasarımla gelmesi bekleniyor.

Pro olan modelde QHD+ çözünürlük desteklenirken, Mi 10'da olduğu gibi 120 Hz yenileme hızı bu cihazda da yer alacak.

30x Zoom yapabilmesi beklenen yeni telefonların Türkiye'ye de gelmesi bekleniyor. Ancak cihazların fiyatlarının 8 bin TL'den başlaması bekleniyor.

Telefonlar Ocak ayında duyurulacak.

Telefon alırken nelere dikkat edersiniz? Son teknolojiyi kullanan akıllı telefonlar sundukları özellikleriyle kullanıcıların pek çok açıdan hayatını kurtarıyor, bir an olsun yanlarından ayrılmıyor. Peki telefon alırken nelere dikkat etmeli? (Sponsorlu İçerik)
Haberle ilgili daha fazlası: