Xbox Live Gold Ekim ayı oyunları belli oldu

Xbox Live Gold Ekim ayı oyunları belli oldu

Microsoft, her ay olduğu gibi Xbox Live Gold üyelerine özel bir dizi oyunu ücretsiz hale getirdi. İşte o oyunlar...

Haberin Devamı

Microsoft, Xbox 360 ve sonrası herhangi bir Xbox oyun konsolu modeline sahip olan ve Live Gold üyeliği de bulunan oyuncularına özel bir dizi oyunu bedava yaptı. Her ay olduğu gibi Ekim ayını da boş geçmeyen şirket, Xbox One sahipleri için Maid of Sker ile birlikte Slayaway Camp: Butcher's Cut oyunlarını ücretsiz yaptı.

Xbox 360 oyunlarına geldiğimizde ise Microsoft, Sphinx and the Cursed Mummy ile Costume Quest oyunlarından Ekim ayı boyunca ücret almayacak.

Her ne kadar bu oyunlar Live Gold üyeleri için Ekim ayında ücretsiz de olsa, oyunların ücretsiz olduğu tarihler birbirinden farklı. Slayaway Camp: Butcher's Cut, Ekim ayının başından sonuna kadar bedava indirilebilirken, Maid of Sker ise 16 Ekim - 15 Kasım tarihlerinde ücretsiz yüklenebilecek.

Benzer şekilde Sphinx and the Cursed Mummy 1-15 Ekim, Costume Quest ise 16-31 Ekim tarihlerinde bedava olacak.

Haberin Devamı

Ücretli abonelik platformu Live Gold üyesi olmayanlar ise bu oyunları bedava indiremeyecek.

Oppo Watch Türkiye'de! Yakından inceledikOppo, ilk akıllı saati Oppo Watch ile Türkiye'de kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen Oppo Watch'da her biri sesli koçluk desteğine sahip, fitness koşusu, yağ yakma koşusu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve yüzme olmak üzere beş egzersiz modu bulunuyor. Fiziksel verilerinizi doğru bir şekilde izleyen akıllı saatte, 5 dakikalık egzersiz videoları da boş zamanlarınızı değerlendirmenizde size yardımcı oluyor. Dolayısıyla en yoğun zamanınızda bile saatinize yapacağınız birkaç dokunuşla formda kalabiliyorsunuz. Her zaman açık olan nabız izleme özelliği de hem egzersiz yaparken hem de dinlenirken sağlığınızı takip ediyor. İleri düzey uyku izleme özelliği de her gece uyku durumunuzla ilgili kayıt tutuyor. Kapalı ortamda kürek çekme ve kitesurfing gibi egzersizler de dahil olmak üzere, 100'ün üzerinde farklı spor seçeneğinin bulunduğu Google Fit de bu tabloya eklendiğinde Oppo Watch ideal bir fitness partnerine dönüşüyor. İşte ürünün öne çıkan tüm özellikleri...(Sponsorlu İçerik)
Haberle ilgili daha fazlası: