GeriTeknoloji World of Warcraft: Visions of N’Zoth yayınlandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

World of Warcraft: Visions of N’Zoth yayınlandı

World of Warcraft: Visions of N’Zoth yayınlandı
Abone Olgoogle-news

Visions of N’Zoth ile Battle for Azeroth’un hikayesi son buluyor. Blizzard, World of Warcraft: Visions of N’Zoth güncellemesini yayınladı.

Alliance ve Horde’un savaş yorgunu kahramanları bir süredir N’Zoth’la yüzleşecekleri günü bekliyorlardı; nihayet o gün geldi. Kraliçe Azshara’nın Sonsuzluk Sarayı’na düzenlenen seferin sonunda Azeroth’un bilinen son Kadim İlahı N’zath, hapsolduğu yerden kaçmayı başardı ve sonsuz çürümüşlüğünü yaymaya hazır görünüyor. 

World of Warcraft: Visions of N’Zoth yayınlandı

An itibarıyla yayında olan Visions of N’Zoth ile Battle for Azeroth’un destansı hikayesi son buluyor. Bu yeni içerik güncellemesi N’zoth’un hüküm sürdüğü Ny’alotha diyarında geçen yeni bir baskın, Uldum’a ve Vale of Eternal Blossoms’a yönelik saldırılar, yaşam kalitesi değişiklikleri, Azeroth’un çarpık geleceğine dair korkunç tasavvurlar, yeni müttefik ırkları içeriyor.

Oppo A9 2020'yi yakından inceliyoruzÇin merkezli teknoloji üreticisi Oppo'nun uygun fiyatlı telefon modellerinden Oppo A9 2020'yi yakından inceliyoruz. Telefon; sadece uygun fiyatıyla değil, dört kamerası dahil diğer donanım özellikleriyle de dikkatleri üzerinde topluyor. (Sponsorlu içerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle