GeriTeknoloji World of Warcraft Pokemon Go gibi oynanacak!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

World of Warcraft Pokemon Go gibi oynanacak!

World of Warcraft Pokemon Go gibi oynanacak!
Abone Olgoogle-news

Blizzard, Pokemon Go benzeri yeni bir Warcraft oyunu geliştiriyor. Peki yeni oyun Pokemon Go ile ne kadar benzerlik taşıyor?

World of Warcraft yeni yüzüyle oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Henüz mobil platformlar için geliştirilen yeni Warcraft oyunu hakkında önemli bir bilgi bulunmuyor. Fakat oyunu deneyimleyen kişiler, mobil odaklı yapımın Pokemon Go’dan çok daha fazlasını sunduğunu ifade etmişler. Ayrıca oyunda tek oyunculu aksiyonların da daha fazla olduğu belirtilmiş.

Bunun haricinde Blizzard’ın geliştirdiği yeni mobil oyun hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca geliştirici stüdyodan oyun hakkında resmi bir duyuruda henüz gelmiş değil. Fakat çok büyük bir ihtimalle, Diablo Immortal yayınlanmadan Blizzard’tan mobil platformlar için yeni bir duyuru gelmeyecektir. Keza henüz oyun severlerin Blizzard’a olan öfkesi dinmiş değil.

World of Warcraft Pokemon Go gibi oynanacak

Bu arada dip not olarak belirtelim. Pokemon Go oyunu hala ülkemizde resmi olarak kullanıma sunulmuş değil. Yakın bir gelecekte de kullanıma sunulacağına dair bir bilgi henüz yok.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle