Twitter Sb ne demek ve Sb atmak nedir?

Güncelleme Tarihi:

Twitter Sb ne demek ve Sb atmak nedir
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 20, 2022 19:06

Günümüzde oldukça popüler olan sosyal medya hesaplarından birisi de Twitter olarak bilinmektedir. Twitter hesabını yeni kullanmaya başlayan kullanıcılar tarafından bilinmeyen bazı kısaltmalar bulunabilmektedir. Bu yüzden Twitter SB kelimesinin ne anlama geldiğini öğrenerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Twitter SB ne demek ve SB atmak nedir detayları ile derledik.

Haberin Devamı

Twitter kullanan kişiler tarafından kullanılmakta olan farklı ifadeler bulunmaktadır. Bu ifadeler ise özellikle Twitter kullanmaya başlanan yeni kullanıcılar tarafından araştırılmak ve öğrenilmek istenmektedir. Twitter kullanırken karşınıza çıkabilecek olan bir ifade de SB olarak ifade edilebilir.

Twitter SB Ne Demek?

Twitter SB, bir kısaltma olarak kullanılmaktadır. Bu etiketin açılımının ise "before anyone else" olduğunu söylemek mümkündür. Yabancı bir ifade olan SB kelimesinin Türkçe anlamının ise "daima herkesten önce" anlamına sahip olduğunu söylemek mümkündür. SB kelimesinin Twitter içerisinde ise kendisini takip eden bir kullanıcının takipten çıkarılması için öncelikli olarak engelleyip sonrasında ise engelin tekrar kaldırılması olarak bilinen bir ifadedir.

Haberin Devamı

Twitter SB Atmak Nedir?

Twitter kendine ait ifadelere sahip olan bir sosyal medya uygulaması olarak bilinmektedir. Twitter da SB atmak şeklinde kullanılan bir ifade ise bir kişiyi engelleyip engeli tekrar bırakmak anlamına gelmektedir. Ya da farklı bir ifade ile SB atmak, sizi takip eden bir kullanıcının bir şekilde sizi takip etmesini bıraktırmak için yapılan bir durumu ifade etmektedir.

 

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!