TikTok keşfet saatleri 2022 - TikTok'da keşfete düşme saatleri

TikTok keşfet saatleri 2022 - TikTokda keşfete düşme saatleri

Tiktok keşfet saatleri, var mıdır? Eğer varsa bu zaman dilimleri nelerdir? Soruları pek çok kişinin merak konusudur. Tiktok keşfet saatleri 2022 yılında da önem kazanmakta olup asıl sizin paylaşım içeriklerinize bağlıdır. Tüm hesapların keşfete düşebilme olanağı bulunmamaktadır. Tiktok keşfet saatleri 2022- Tiktok’ da keşfete düşme saatleri nasıl belirlenir tüm detayları ile derledik.

Haberin Devamı

Tiktok keşfet saatleri 2022 de daha önce olduğundan daha önem kazanmış bulunmaktadır. Her Tiktok içerik üreticisi kendi hesabının etkinliğini artırmak istemektedir. Fakat bunun en belirleyici etkeni sizin üretim özellikleriniz olarak bilinmektedir. Tiktok video, müzik içerikleri üretimi yapılabilen bir sosyal ağ olarak kullanıcılarının vazgeçilmezi olmuştur.

 Tiktok Keşfet Saatleri 2022

 Tiktok, canlı video ve müzik üretimi yaparak paylaşım izni veren sosyal medya platformudur. Tiktok keşfet saatleri 2022 de her hesabın keşfete düşeceği bilgisi doğru değildir. Keşfete düşme konusunda üretim içerikleri ve izleyici çevrimiçi durumları etken olmaktadır. Hedef kitlenizi ve üretim içeriklerinizi doğru analiz ederek sizin için keşfet saatleri hangileridir? Öğrenebilirsiniz.

Haberin Devamı

 Tiktok kullanıcıları için uygulama an arayüzde bulunan ‘Sizin için’ bölümünde kişiselleştirilmiş içerikler sunmaktadır. Sizin için sayfasının dikkatle takip edilmesi gerekmektedir. Hangi ölçekli hesaplardan gelirse gelsin videolar güncelliğini korumaktadır. Bu noktada hedef kitlenizi dikkatle takip ederek size uygun keşfet saatlerini tespit edebilirsiniz.

 Tiktok’da Keşfete Düşme Saatleri

 Tiktok’ a düşme saatleri hem var hem de yok denilebilecek ölçütlerdir. Siz üretim içeriklerinizi hangi kitleye göre üretiyor, çevrim içi saatlerini takip edebiliyor musunuz? Sorusuna vereceğiniz cevap çok önemlidir. Günde 1 ile 4 gönderi paylaşabilme olanağı veren Tiktok hesabınızı takip edebilirsiniz. Hedef kitlenizin hangi oranda ve vakitlerde çevrim içi olduğunu öğrenebilir, doğru frekansı yakalayana kadar takip edebilirsiniz. Her şeye rağmen Tiktok yönetim kurulu tarafından yapılan analizlerde bazı gün ve saatlerin keşfete düşme olasılığının yükseklini bildirmektedir. Yapılan araştırma ve geliştirme çalışma sonuçları evrensel olarak en iyi saatleri şöyle belirlemiştir. (Tiktok dilinde AM; sabah, PM; Akşam ve öğleden sonra demektir.)

Pazartesi günleri; 06:00- 10:00- 22:00

Salı günü 2 AM- 4 AM – 9 AM

Çarşamba günü; 7AM – 8 AM – 11PM

Haberin Devamı

Perşembe günü; 9 AM – 12 PM – 7 PM

Cuma; 05:00 – 13:00 – 15:00

Cumartesi 11:00 – 19:00 – 20:00

Pazar günü ise; 7 Am - 8 AM – 4 PM Olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Her ne kadar bu zaman dilimleri önemli görülse de Tiktok hedef kitlesi küreseldir. Ve farklılık gösterebilmektedir.

Haberle ilgili daha fazlası: