The Walking Dead: Michonne geliyor

The Walking Dead: Michonne geliyor

The Walking Dead: Michonne yakında geliyor. Bakın yeni oyunda neler var?

Hayatına önce çizgi roman olarak başlayıp, televizyonlara taşındıktan sonra büyük kitlelere ulaşan The Walking Dead, hatırlanacağı üzere Telltale Games tarafından oyun haline getirilmiş ve büyük başarı kazanmıştı.
 
Telltale Games'in bilindik grafik ve sanat yaklaşımını benimseyen oyun aynı dünyada geçen farklı bir hikayeyi, farklı karakterler ile işliyordu ve iki sezonu geride bırakmış, araya da The Walking Dead: 400 Days adında bir yan oyun eklemişti hatırlanacağı üzere. Şimdi de üç bölümlük mini oyun serisi The Walking Dead: Michonne Şubat ayında bizlerle olacak.

The Walking Dead: Michonne geliyor


Michonne'u ilk olarak ikinci sezon finalinde, zincirle kendisine bağladığı iki adet eşliğinde gördüğümüzde bir iblis olabileceğini düşünmüştük, değil mi? Michonne, bir şekilde serinin en kendine özgü ve en fazla sevilen karakterlerinden biri olmayı başardı ve bu sayede kendi başına bir seri olarak bilgisayarlarımıza geliyor.

Makalım Telltale Games'in ince işçiliği ve Michonne karakteri birleştiğinde karşımıza ne çıkacak.

Henüz fiyatı belli olmayan oyun PS4, Xbox One, PC, Mac, Xbox 360, PS3, Android ve iOS için Şubat ayında piyasada. Aşağıda ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

 

Haberle ilgili daha fazlası: