The Walking Dead geri dönüyor

The Walking Dead geri dönüyor

Telltale Games'in geliştirdiği The Walking Dead: The Game, üçüncü sezonu ile geri dönüyor. Clementine'ın hikayesine kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Haberin Devamı

Telltale Games'in yükleşine sebep olan en etkili ve en önemli oyunlarından biri The Walking Dead: The Game'in yeni sezonu, 12 Haziran 2016 günü E3 2016'da gösterime sunulacak. Böylelikle yeni sezon ile ilgili ilk tanıtım videosu, görseller ve bilgiler gelecek.

Yaklaşık olarak 1.5 seneden beri kendini sessizliğe bürüyen The Walking Dead'in ikinci sezondan beri firma sadece Game of Thrones: The Game, Minecraft: The Game ve Tales from the Borderlands gibi oyunlara odaklanmıştı.

The Walking Dead geri dönüyor

Bu zaman içerisinde de üçüncü sezonun geleceği onaylanan The Walking Dead için geçtiğimiz sene ise The Walking Dead: Michonne adlı mini oyun duyurulmuş ve diziden de tanıdığımız Michonne'un geçmişini konu almıştı.

Haberin Devamı

Serinin yazarlarından Robert Kirkman'ın da imzası bulunan yeni sezonda, Clementine'ın hikayesine kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Shiftdelete'in haberine göre 2012 senesinde tüm bölümleri tamamlanan The Walking Dead: Season 1'in, o sene içerisinde piyasadaki yerini alan Diablo 3, Max Payne 3, Hitman: Absolution, Far Cry 3, Call of Duty: Black Ops 2 gibi büyük oyunlara rağmen ayakta kalmayı ve yılın oyunu olmayı başarmıştı. Hatta Adventure tarzı oyunların yükselişindeki en büyük etken olmuştu.

Haberle ilgili daha fazlası: