GeriTeknoloji Yanımda Vodafone’dan tarife konusunda özgürlük dönemi başlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vodafone’dan tarife konusunda özgürlük dönemi başlıyor

Bir operatörden tarife alacağımız zaman içeriğine dikkat eder, o anki ihtiyaçlarımıza göre minimum fiyata maksimum faydalı tarifeyi almaya çalışırız. Ancak hayat her gün değişirken ihtiyaçlarımız da değişiyor. Peki neden tarifemiz de ihtiyaçlarımıza göre değişmesin?

Vodafone’dan Türkiye’de Bir İlk: Süper Uyumlu Tarife 

Süper Uyumlu Tarife ile bundan böyle tarifemizin içeriğini ihtiyaçlarımıza göre özgürce kendimiz ayarlayabiliyoruz. Mesela bu ay daha fazla internete girip daha az konuşacağımızı düşünelim. Süper Uyumlu Tarife’yle, Vodafone Yanımda’dan kolayca dakikalarımızı azaltıp internetimizi artırabiliyoruz. Hatta ben hiç sms kullanmıyorum diyorsanız SMS’lerinizi ihtiyacınıza göre azaltabiliyorsunuz.

Bu değişiklikle birlikte tarifemizin yeni içeriğine göre ücreti de otomatik olarak güncellenip, bizlere bildiriliyor. Tarifemizi her ay ihtiyacımıza göre Vodafone Yanımda’dan 1 kez değiştirebiliyoruz. 

Vodafone’dan tarife konusunda özgürlük dönemi başlıyor

Süper Uyumlu Tarife’ye geçmek de oldukça basit. Vodafone mağazaları veya vodafone.com.tr’den tarifeyi satın alabiliyoruz.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife, 5 GB’ı 12 ay boyunca hediye olmak üzere toplam 10 GB mobil internet, 750 dakika ses ve 10 SMS içeriğiyle aylık taahhütlü 33 TL’ye sunuluyor. Sonraki adımda ise dilerseniz, ihtiyacınıza göre tarifenizi Vodafone Yanımda üzerinden özgürce ayarlayabiliyorsunuz. 

Türkiye’de bir ilk olan Vodafone Süper Uyumlu Tarife’yle bundan böyle tarifenizi ihtiyacınıza göre ayarlayabileceksiniz.

Sponsorlu İçerik

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle