GeriTeknoloji Yanımda Vodafone aboneleri için yeni telefon almak artık çok daha uygun
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vodafone aboneleri için yeni telefon almak artık çok daha uygun

Vodafone aboneleri için yeni telefon almak artık çok daha uygun
Abone Olgoogle-news

Yeni bir akıllı telefon satın almak isteyen Vodafone aboneleri için artık telefon satın almak çok daha uygun bir hale geldi. Taksit sayısının 24 aydan 12 aya düşmesiyle birlikte daha fazla taksit tutarı ödemek durumunda kalan abonelerin hayatını kolaylaştıran Vodafone, Türkiye’de yepyeni bir ödeme yöntemini hayata geçiriyor.

Telefon almak isteyenler için taksit sayısının düşüşüyle yeni bir telefon edinmek çok daha zor bir hale geldi. Vodafone ise işte tam bu noktada devreye giriyor ve yeni bir ödeme yöntemini abonelerine sunuyor. Bu ödeme yöntemi sayesinde Vodafone aboneleri, kolayca telefon sahibi olabiliyor.

YENİ ÖDEME YÖNTEMİ NASIL İŞLİYOR?

Vodafone’un sunduğu yeni ödeme yöntemi ile aboneler hem telefon taksit tutarlarını azaltıyor hem de Vodafone’un sağladığı yüzde 20 oranında ek destekten yararlanıyor. Örneğin bir abonenin 3000 TL fiyat etiketine sahip bir akıllı telefon almak istediğini düşünelim. Normal şartlarda bu telefonu almak isteyen abonenin 3000 TL’yi 12 taksitte 250’şer TL ödeme yaparak alabilmesi mümkün.

Ancak Vodafone aboneleri bu telefonu almak istediğinde 1000 TL ön ödeme yaparak hem taksit tutarını küçültüyor, hem de Vodafone’un bu ön ödeme üzerinden yüzde 20 ek desteği bulunuyor. Bu sayede 3000 TL’ye alınacak telefonun taksitleri ön ödeme ile birlikte aylık 150 TL’ye düşmüş oluyor. Burada Vodafone, 200 TL ek ödeme yapmış oluyor.

TÜM VODAFONE ABONELERİ YARARLANABİLİYOR

Yüksek fiyatlı telefonları almak için kara kara düşünen aboneler, Vodafone’un bu ödeme yöntemi sayesinde daha az ödüyor ve taksit tutarları küçüldüğü için kendini daha rahat hissediyor.

Bir diğer önemli nokta ise Vodafone’un bu çözümünün tüm Vodafone abonelerini kapsaması. Cihaz için limit puanı yeterli olmayan Vodafone aboneleri de bu ödeme yönteminden kolayca yararlanabiliyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle