GeriTeknoloji Steam'de köklü değişiklik... Herkesi ilgilendiriyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Steam'de köklü değişiklik... Herkesi ilgilendiriyor!

Steam'de köklü değişiklik... Herkesi ilgilendiriyor!

İçerisinde binlerce oyun barındıran Steam’de pek tabii ki kalitesiz oyunlar da bulunuyor. Valve bu kötü oyunlara sorununa el atıyor. Steam’in içerisindeki kalitesiz oyunlar artık geri planda kalacak, istesek de göremeyeceğiz!

Steam içerisinde birçok oyun bulunan bir platform. İçerisinde çok popüler ve kaliteli uygulamalar olduğu gibi kalitesiz, kolay para kazanmak için yapılan uygulamalar da bulunuyor. Bu para tuzağı uygulamalara Valve el atmaya hazırlanıyor. Valve ekibini ziyaret eden YouTube içerik üreticisinin verdiği bilgilere göre Steam baştan sona değişecek.

Sahte oyunların geride kalması, sürekli öne çıkmaması için çalışmalar yapılacak. Bu yapılan köklü değişimde arada başarılı oyunların gözden kaçmaması için de Steam Explorers adında yeni bir sistem duyuracaklar. Oyuncular bu istem ile başarılı oyunları işaretleyebilecekler.

Ayrıca bu kısmın bir de forum kısmı olacak. Ayrıca bu değişimlerle Steam Curators sistemi de elden geçecek. Videoların ilk 10 listesi yapılabilecek. Ayrıca yeni sistem üzerinden Curators yetkilileri oyun satışlarındaki etkilerini de görebilecekler.

Takas kartlarında da değişiklikler yapılacak ve düzenli oyunculara daha fazla istatistik sunulacak. 

False