Spotify, Zaman Kapsülü’nün yeni sürümünü yayınladı

Spotify, Zaman Kapsülü’nün yeni sürümünü yayınladı

Dünyanın önde gelen dijital müzik platformlarından biri olan Spotify, kişiselleştirilmiş çalma listesi Zaman Kapsülü’nün yeni versiyonunu kullanıma sundu.

Haberin Devamı

Son aylarda Spotify, kullanıcıların müzikle geçmişe gitme oranlarında bir artış gözlemledi. Öyle ki kullanıcılar hem daha fazla nostalji-temalı çalma listesi oluşturuyor, hem de 50’ler, 60’lar, 70’ler ve 80’lerin müziklerini daha fazla dinlemeye başladı. 

Bu kapsamda tasarlanan kişiselleştirilmiş çalma listesi Zaman Kapsülü’nün yeni versiyonu yayınlandı.   

‘Senin için derlendi’ bölümünde veya mobilde ‘Dönem müzikleri’ kısmında yer alan Zaman Kapsülü kullanıcıların karşısına nostaljik şarkıları çıkarıyor.

Söz konusu yeni özellik, Spotify Free ve Premium kullanıcıları için iOS ve Android platformları üzerinden erişilebilir durumda.

Oppo Watch Türkiye'de! Yakından inceledikOppo, ilk akıllı saati Oppo Watch ile Türkiye'de kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen Oppo Watch'da her biri sesli koçluk desteğine sahip, fitness koşusu, yağ yakma koşusu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve yüzme olmak üzere beş egzersiz modu bulunuyor. Fiziksel verilerinizi doğru bir şekilde izleyen akıllı saatte, 5 dakikalık egzersiz videoları da boş zamanlarınızı değerlendirmenizde size yardımcı oluyor. Dolayısıyla en yoğun zamanınızda bile saatinize yapacağınız birkaç dokunuşla formda kalabiliyorsunuz. Her zaman açık olan nabız izleme özelliği de hem egzersiz yaparken hem de dinlenirken sağlığınızı takip ediyor. İleri düzey uyku izleme özelliği de her gece uyku durumunuzla ilgili kayıt tutuyor. Kapalı ortamda kürek çekme ve kitesurfing gibi egzersizler de dahil olmak üzere, 100'ün üzerinde farklı spor seçeneğinin bulunduğu Google Fit de bu tabloya eklendiğinde Oppo Watch ideal bir fitness partnerine dönüşüyor. İşte ürünün öne çıkan tüm özellikleri...(Sponsorlu İçerik)
Haberle ilgili daha fazlası: