GeriTeknoloji Sony, PlayStation 4 oyun fiyatlarını indirdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sony, PlayStation 4 oyun fiyatlarını indirdi

Sony, PlayStation 4 oyun fiyatlarını indirdi

Sony, popüler oyun konsol PlayStation 4 için geliştirilen oyunların fiyatlarında ciddi oranda indirime gitti. İndirim sonrası PlayStation Store'da yeni fiyatlar bakın nasıl oldu?

Sony, zaman zaman oyun fiyatlarında yaptığı indirimlere bir yenisini daha ekledi. Okulların açılmasına sayılı günler kala şirket, PlayStation Store bünyesinde bazı oyunların fiyatlarında önemli oranda indirime gitti. 5 Eylül'e kadar sürecek olan indirim kampanyası kapsamında GTA 5'in fiyatı 49 TL'ye kadar düşerken, The Witcher 3: Wild Hunt ise 39 TL'lik fiyat etiketiyle alıcısına ulaşıyor.

Yüzde 65'e varan indirimler neticesinde Sony'nin oyun mağazası PlayStation Store'da oyunların yeni fiyatları şöyle oldu:

Grand Theft Auto V - 49,00 TL
The Witcher 3: Wild Hunt - 39,00 TL
Dirt Rally 2.0 - 129,00 TL
Hitman 2 - 129,00 TL
Just Cause 4 Digital Deluxe Edition - 177,87 TL
Bioshock: The Collection -- 56,00 TL
Cities: Skylines - 79,00 TL
Call of Cthulhu - 84,00 TL
Elite Dangerous - 39,00 TL
Vampyr - 114,00 TL

Bebekli ailelerin hayatını kolaylaştıran teknolojileri inceliyoruzSelim Öztürk ile Teknoloji Kutusu’nda bu hafta “Bebekli Ailelerin Hayatını Kolaylaştıran Uygulamaları” inceliyoruz. Blog yazarı Cesur Doruk ile Prima’nın yeni çıkardığı ve ebeveynlere bebek bakımının her noktasında rehber niteliğinde olan Prima Kulübü uygulamasını test ettik. Siz de uygulamayı bu linkten indirebilirsiniz. https://app.adjust.com/f5e6jo7
False