GeriTeknoloji Sıkı durun! Windows 365 geliyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sıkı durun! Windows 365 geliyor!

Sıkı durun! Windows 365 geliyor!
refid:27044226 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Windows'un Office 365'e benzeyen özel sürümünden yeni bir ipucu ortaya çıktı.

Aylık veya yıllık ücretli üyelik sistemini Windows'a getirecek olan Windows 365, yeni ipuçlarıyla sessizliğini bozdu. LinkedIn'de keşfedilen birkaç profil, Office 365 formundaki bir Windows 365'in gerçek olabileceğini gösteriyor.

Berk Mumyakmaz ve Lu Chen'in LinkedIn'de keşfedilen profillerinde, Steve Ballmer'ın "Tek strateji, tek Microsoft" sloganına ve CEO Satya Nadella'nın "İlk önce mobil, ilk önce bulut" sözlerine referanslar var. Bu, Microsoft'un Windows 365 üzerindeki çalışmalarına başlamış olduğunu gösteriyor olabilir. Üyelik sistemiyle çalışacağı düşünülen Windows 365'in tamamen bulut üzerinden çalışacağı ve kullanıcılara her yerden erişim imkanı tanıyacağı sanılıyor.

Rapora göre Windows 365, yeni bir yazılım platformunu da ortaya çıkarabilir. Office 365'te olduğu gibi Windows 365'in de yıllık veya aylık ödemeler yoluyla üyeliğe izin vereceğine inanılıyor. Ancak Office ve Windows'un temelde çok farklı olduğunu, Windows'un bir hizmet değil platform olduğunu ve böyle bir modelin başarılı olmayacağını düşünenler de var. Windows 365'in Windows'un sadece üyelik sistemiyle donatılmış bir Windows mu, yoksa yepyeni bir Windows mu olduğu ise henüz bilinmiyor.

WINDOWS YAZILIMLARINA ÜCRETSİZ ALTERNATİFLER

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle