GeriTeknoloji Samsung tarayıcı 1 milyon kullanıcıya ulaştı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Samsung tarayıcı 1 milyon kullanıcıya ulaştı

Samsung tarayıcı 1 milyon kullanıcıya ulaştı

Güney Koreli şirket Samsung'un kendi telefonlarında ön yüklü gelen, aynı zamanda Google Play üzerinden de indirilebilen Samsung internet tarayıcı, Opera ve Firefox gibi tarayıcıları geçerek 1 milyon kullanıcıya ulaştı.

Halihazırda en yaygın internet tarayıcısı Google Chrome. Chrome’un ardından gelen Firefox ve Opera da oldukça yüksek sayıda kullanıcıya sahip. Ancak geçtiğimiz günlerde çoğu kişinin tahmin edemeyeceği bir durum gerçekleşti. Samsung'un internet tarayıcısı 1 milyon indirmeye ulaşarak Opera ve Firefox'u solladı.

Samsung tarayıcının ulaştığı bu sayıda, Samsung marka akıllı telefonlarda ön yüklü gelmesinin payı büyük. Ancak yine de tarayıcının hatırı sayılır derecede kullanıcı sayısına sahip olduğu düşünülüyor.

Basit arayüzüyle oldukça kolay kullanılabilen tarayıcı, reklam engelleyici, gece modu, güvenli özel mod gibi özelliklerle de dikkat çekiyor.

Android telefonlarda depolama alanı nasıl öğrenilir? | Teknoloji 101Teknoloji 101'in bu bölümünde Android telefonlarda depolama alanı nasıl öğrenilir bunu anlatıyor olacağız.
False