Samsung Galaxy S11 değil, Galaxy S20 geliyor!

Samsung Galaxy S11 değil, Galaxy S20 geliyor

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, gelecek yıl Mobil Dünya Kongresi öncesinde yeni akıllı telefonlarını duyuracak. Ancak şirkete yakın kaynakların iddiasına göre yeni telefon, Galaxy S11 adını taşımayacak; bunun yerine 2020'ye girdiğimiz için yılın son iki hanesini alacak.

Haberin Devamı

Samsung, yeni Galaxy serisi telefonları için gün sayıyor. Şirket, son olarak Galaxy Note 10 serisini karşımıza çıkarmıştı. Ancak yeni telefonların tanıtımına haftalar kala sürpriz bir gelişme oldu. Şirkete yakın kaynaklara göre Samsung, Galaxy S11 adıyla yeni bir telefon duyurusu yapmayacak.

Aksine, 2020 yılına girdiğimiz için Galaxy S20 ile bu seri yoluna devam edecek ve 2021 yılında da Galaxy S21 şeklinde karşımıza çıkacak.

Telefon markaları, zaman zaman bu tip değişikliklere gidebiliyor. Apple'ın iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'tan sonra iPhone 9'u atlayıp iPhone X ile yoluna devam etmesi de çarpıcı bir örnek aslında.

Galaxy S20'nin hangi özelliklerle donatılacağı ise henüz belli değil. 

Nintendo Switch Lite incelemesiDünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden Nintendo'nun yeni oyun konsolu Nintendo Switch Lite'ı inceledik. Oyun deneyimi bakın nasıl?
Haberle ilgili daha fazlası: