GeriTeknoloji Samsung Galaxy Note 10 Lite geliyor! Kalemiyle ortaya çıktı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Samsung Galaxy Note 10 Lite geliyor! Kalemiyle ortaya çıktı

Samsung Galaxy Note 10 Lite geliyor! Kalemiyle ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, Galaxy Note 10 Lite adında yeni bir telefon üzerinde bir süredir çalışıyor. Galaxy Note 10 serisinin fiyat/performans modeli olması beklenen cihazın Bluetooth S Pen ile geleceği ortaya çıktı.

Samsung, Galaxy Note 10 serisini güncellemeye hazırlanıyor. Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus telefonlarıyla ses getiren şirket, bu kez Galaxy Note 10 Lite adında yepyeni bir modeli ortaya çıkaracak. 'Lite' isminden de anlaşılacağı üzere bu telefon, yüksek donanımı daha uygun fiyata kullanıcılarla buluşturacak. 

Cihazın dikkat çeken yanlarından biri ise beraberinde gelecek olan Bluetooth S Pen... Kalemin içinde bir hareket algılayıcı jiroskopun olup olmadığı şimdilik bilinmiyor. Bu sensör sayesinde kalemi havada hareket ettirip, belirli işlevleri etkinleştirmeniz mümkün oluyor.

Galaxy Note 10 Lite'ın diğer teknik özellikleri ise belirsizliğini koruyor. Samsung'a yakın kaynaklardan biri olan Sammobile'ın iddiasına göre cihazın depolama hafızası 128 GB olacak. Cihazla ilgili bilgimiz sadece bununla sınırlı...

Yapay zeka ‘engel’leri ortadan kaldırıyorGoogle, İsviçre’nin Zürih kentinde yapay zeka zirvesi düzenledi. Hurriyet.com.tr olarak Google’ın daveti üzerine katıldığımız etkinlikte gelecekte işsizliğe sebep olmasından korkulan yapay zeka teknolojisinin aslında insanlık için ne kadar faydalı olabileceği anlatıldı, engellilerin günlük hayatını nasıl kolaylaştırdığı örneklerle masaya yatırıldı.
False