GeriTeknoloji RSA Konferansı’nda InfoSec 2019 ödülünü aldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

RSA Konferansı’nda InfoSec 2019 ödülünü aldı

RSA Konferansı’nda InfoSec 2019 ödülünü aldı
Abone Olgoogle-news

Global siber güvenlik konferansı RSA’e katılan sayılı Türk şirketleri arasında yer alan Atar Labs, InfoSec ödüllerinde 2019’un Yeni Nesil SOAR Ödülü’ne layık görüldü.

Siber güvenlik sektörünün en önemli etkinliği olarak kabul edilen RSA Konferansı, bu yıl 4-8 Mart tarihleri arasında ABD’nin San Francisco şehrinde düzenleniyor. Konferans, bu yıl dünyanın dört bir yanındaki uzman ve katılımcıları bir araya getiriyor. Atar Labs, RSA Konferansı’nda yer alarak, geliştirdiği üst düzey teknolojik çözümleri ziyaretçilerin beğenisine sundu. Atar Labs’ın geliştirdiği güvenlik otomasyon robotu ATAR, güvenlik operasyon merkezlerine sağladığı hız ve çeviklik ile katılımcıların dikkatini çekti. ATAR aynı zamanda fuarın ilk gününde Cyber Defense Magazine tarafından global ölçekte verilen prestijli InfoSec Ödüllerinde Yeni Nesil SOAR 2019 ödülüne layık görüldü.

Kurulduğu 2017 yılından bu yana Atar Labs’ın hızlı bir büyümeyle yola devam ettiğini belirten Atar Labs CEO’su Burak Dayıoğlu, dünyanın en önemli siber güvenlik konferansı olarak kabul edilen RSA Konferansı’na katılmanın, markanın siber güvenlik operasyonlarında verimlilik arayan kuruluşlara ulaşabilmesi için iyi bir fırsat yaratacağının altını çizdi.

Dayıoğlu: “Kuruluşumuzdan itibaren yurt dışı operasyonlar için çalışmalarımıza başladık. 2018 yılında ilk olarak İngiltere’deki ofisimizi devreye aldık. 2019 ise bu anlamda hız kazandığımız yıl olacak. Özellikle Kıta Avrupa’sında ve Orta Doğu’da yeni kanal iş ortaklıklarıyla farklı pazarlarda yer almak için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.” diye konuştu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle