GeriTeknoloji Rocket League Nintendo Switch’e mi geliyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rocket League Nintendo Switch’e mi geliyor?

Rocket League Nintendo Switch’e mi geliyor?

PlayStation 4 ve Xbox One’da oynanabilen Rocket League’nun Nintendo Switch’e gelip gelmeyeceği tartışmalarına Psyonix'in öne çıkan isimlerinden Jeremy Dunham açıklık getirdi.

Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League çıkışından bu yana oldukça büyük bir kitleye kendisini sevdirmiş durumda. Geniş bir oyuncu kitlesine sahip olabilmesi için Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülen oyun eski nesil Nintendo konsollar için çıkmamıştı.

Yeni çıkan Nintendo Switch için gelme ihtimali ise beklenmiyordu fakat IGN’e konuşan Psyonix Nintendo Switch kullanıcılarını sevindirecek bir açıklamada bulundu.

Psyonix’in öne çıkan isimlerinden Jeremy Dunham IGN ile gerçekleştirdiği konuşmada “Biz teknik gereksinimlerin ne olduğunu görmeyi bekliyoruz. Biz, ne gibi bir topluluk beklentisinin olduğunu görmeyi bekliyoruz. Bir bütün olarak topluluğa nasıl bir fayda olur, bunu görmeyi bekliyoruz. Bu yüzden, hala değerlendirme aşamasındayız. Gerçekleşmeyeceğini söylemek için kesinlikle çok erken, aynı zamanda gerçekleşeceğini söylemek için de çok erken.” dedi ve Nintendo Switch çıkalı daha bir ay bile olmadığından da bahsetti.

Yani Rocket League’nin Nintendo Switch’e gelip gelmeyeceği konusunda hala kesin bir bilgi bulunmuyor. 

False