GeriTeknoloji Realme Watch ilk kez görüntülendi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Realme Watch ilk kez görüntülendi

Realme Watch ilk kez görüntülendi

Çin merkezli teknoloji üreticisi Realme, akıllı telefonlarından sonra bu kez akıllı saatleriyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şirketin CEO'su ise saati bileğine taktı, ilk kez YouTube üzerinden tüm dünyayla paylaştı.

Realme'nin CEO'su olan Madhav Sheth, bileğine Realme Watch'u takarak kısa bir videoya boy gösterdi. Böylece uzun süredir beklenen Realme'nin akıllı saati, tamamen ortaya çıkmış oldu. "Realme Watch zaten bileğimde ve yakında sizin de bileğinizde olacak" sözlerini kaydeden Sheth, saatle ilgili detay vermekten ise kaçınmayı tercih etti.

Realme Watch'un tasarımına bakıldığında ise Apple Watch serisini fazlasıyla andırdığı gözlerden kaçmıyor. Dikdörtgen tasarımlı bir kasaya sahip olan saatin siyah kayışı bulunuyor. Oysa Realme Watch'un yuvarlak kasa ile geleceği düşünülüyordu ve yuvarlak kasaya sahip saat tasarımları internete sızıyordu. Ancak CEO'nun bu görüntüleriyle birlikte sızıntıların da asılsız olduğu ortaya çıkmış oldu.

Realme'nin akıllı saatini ne zaman tanıtacağı bilinmezken, şirkete yakın kaynakların iddiasına göre Nisan ayının ilk haftalarında şirket yeni telefonlarıyla birlikte Realme Watch'u da ortaya çıkarabilir.

Honor 9X: Pop-up kameralı amiral telefonu inceledikÇinli teknoloji devi Honor'un ilk pop-up kameralı akıllı telefonu olan Honor 9X, sınırlı sayıda üretilen Benimizim özel kutusuyla birlikte Türkiye'de satışa çıktı; biz de sıcağı sıcağına Teknoloji Kutusu'nda bu telefonu konuk ettik. Honor 9X, teknik özellikleriyle olduğu kadar tasarımıyla da dikkat çeken bir telefon... (Sponsorlu içerik)
False