GeriTeknoloji Rayman Legends oyuncular için artık ücretsiz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rayman Legends oyuncular için artık ücretsiz

Rayman Legends oyuncular için artık ücretsiz

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunculara ücretsiz oyun dağıtma geleneğini sürdürdü. Şirket, bu kez hafızalara kazınan oyunlardan Rayman Legends'ı ücretsiz olarak dağıtmaya başladı.

Rayman Legends, 6 Aralık 2019 tarihine kadar Epic Games kullanıcıları için ücretsiz oldu. Oyunu indirmek için öncelikle bir Epic Games hesabı açmanız gerekiyor. Hesabınız varsa, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan oyununuzu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bir platformer oyunu olan Rayman Legends, platforma geçişler yaparak engelleri aştığınız, düşmanlarınızı alt ettiğiniz komik karakterleri ve atmosferi olan bir yapım.

Rayman Legends oyuncular için artık ücretsiz
Önerilen sistem gereksinimleri

İşlemci: Intel Core 2 Duo E4400 @ 2.0 GHz veya AMD Athlon64 X2 3800+@ 2 GHz
Bellek: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows 7
Ekran Kartı: nVidia GeForce 9600GT veya daha üstü, AMD Radeon HD3850 veya daha üstü
HDD: 6 GB

Oyunun Steam'deki fiyatı ise 22 TL.

Yapay zeka ‘engel’leri ortadan kaldırıyorGoogle, İsviçre’nin Zürih kentinde yapay zeka zirvesi düzenledi. Hurriyet.com.tr olarak Google’ın daveti üzerine katıldığımız etkinlikte gelecekte işsizliğe sebep olmasından korkulan yapay zeka teknolojisinin aslında insanlık için ne kadar faydalı olabileceği anlatıldı, engellilerin günlük hayatını nasıl kolaylaştırdığı örneklerle masaya yatırıldı.
False