Pokemon Go'ya çok önemli yenilikler yolda!

Pokemon Goya çok önemli yenilikler yolda

Pokemon Go oyuncularının merakla beklediği Legendary etkinliği için ilk bilgiler gelmeye başladı. Görünüşe göre bu yaz aylarında yeniden Pokemon Go çılgınlığı yaşanabilir!

Haberin Devamı

Niantic'in Asya bölgesinden sorumlu olan Yoshiji Kawashima'nın açıklamaları Pokemon Go için merakla beklenen Legendary etkinliklerinin bu yaz aylarında başlayacabileceğini ortaya koydu.

Kawashima'nın K-Tai Watch adlı Japon internet sitesine verdiği röportajda, bu yılın yaz aylarında Pokemon Go oyuncularını dev boyutlarda bir etkinliğin beklediği ve oyuna yepyeni oynanış mekaniklerinin dahil edileceği belirtildi.

Yeni özelliklerin oyuna ne zaman dahil edileceği konusunda bilgi vermekten kaçınan Kawashima, yaz aylarındaki bu büyük etkinliğin dışında Water Festival adlı etkinliğin de 2017 yılı içerisinde düzenli olarak yapılmaya devam edeceğini de söyledi.

Son olarak yapıma yaz aylarından önce Co-op yani birlikte oyun oynama şansının da ekleneceğini belirtelim. Niantic çalışanlarının tüm vaktini bu yeni özellikleri oyuna kazandırmak için çalıştıkları ve çok kısa zamanda Co-Op PVP gibi yeniliklerle Pokemon Go oyuncularının karşısına çıkacakları da biliniyor.

Haberle ilgili daha fazlası: