GeriTeknoloji Overwatch için yeni bir Nexus Anomalisi geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Overwatch için yeni bir Nexus Anomalisi geliyor

Overwatch için yeni bir Nexus Anomalisi geliyor

Heroes of the Storm bu yaz 5 yaşına girmeye hazırlanırken, yeni bir kahraman, Nexus anomalisi ve etkinlik de test sunucularında oyuncuların denemesine sunuldu.

Yepyeni bir kahraman, çok sevilen bir etkinlik ve yeni bir Nexus Anomalisi 23 Haziran haftası sizlerle olmaya hazırlanıyor.

Yeni Kahraman: Mei

Mei-Ling Zhou dünyaca ünlü bir hava bilimci. Devasa bir buz fırtınası Antarktik araştırma istasyonunu etkisi altına aldığında kendini dondurmak zorunda kalmıştı. Dokuz yıl sonra ekibinin hayatta kalan tek üyesi olarak uyandı. Her zaman iyimser ve daha iyi bir gelecek için savaşmaya hazır olan Mei, Overwatch'ın çağrısına yanıt vererek ona yeniden katılan ilk ajanlardan biri oldu. Nexus'u keşfeden Mei, şimdilerde tüm arkadaşlarını korumak için savaşıyor. Oyun kurmaya uygun yetenek setiyle rakiplerini buza çeviren çok yönlü savaşçı Mei'yle becerilerinizi sergilemeye hazır olun.

Yeni Nexus Anomalisi: Hava Muhalefeti

Nexus'un dört bir yanında tuhaf hava olayları görülmeye başlanırken; tüm diyarlar sağanak yağmur, tipi ve sisin etkisi altına girdi. Neyse ki Mei tam da bu garip koşulların başlamasıyla birlikte oyuna geldiğinden bu konuda araştırma yapma şansı bulacak. Oyundaki en yeni Nexus Anomalisi olan Hava Olayları, size pek çok eğlenceli hava durumu etkisi sunacak. Her bir savaş alanı belirli aralıklarla gerçekleşen belli bir hava olayına sahip. Bu hava olayları birkaç dakikanın ardından sonlanıyor. Döngüyse oyun sonlanana kadar devam ediyor. Bu hava olayları etkinken, kahramanlar mevcut hava olayı türüne bağlı olarak özel bir güçlendirme kazanabiliyor.

Oyuncuların karşılaşabileceği Nexus Anomalileri arasında sağanak yağmurlar, tipiler ve sis bulunuyor. Bu fırtınaya göğüs gerebilecek misiniz?

Yeni Etkinlik: Nexomania Geri Dönüyor

Gong sesiyle birlikte dövüş başlıyor. Katlanan sandalyenizi kapıp ringdeki yerinizi alın, çünkü Nexomania geri döndü.

Nexomania turnuvasının en prestijli ayaklarından biri olan Kâinatlar Arası Nexosiklet Şampiyonası burada. Taraftarlar bu sefer Mal'gaucho Mal'ganis'in tüm rakipleri dize getirmesini bekliyor. Stratholme'un Belası, rakiplerini şeytani darbeleriyle dümdüz ederek kendi grubundan lider çıkmayı başardı. Ancak fikstürün öteki tarafında sadece La Gata de Batalla olarak tanınan yeni ve gizemli bir dövüşçü bulunuyor. Kendisinden birkaç kat daha büyük cüsseye sahip rakipleri dize getirerek şampiyonluk maçı öncesinde ne kadar güçlü bir dövüşçü olduğunu kanıtladı.

Tıklım tıklım dolu olan arena, Nexomania efsanesi MC Tombstone'un sesiyle inliyor. Son mücadele başlamak üzere. 

Mei, Nexomania II ve yeni Nexus Anomalilerini şimdi PTR'da deneyebilirsiniz. Ayrıca bu içeriklerin oyuna geleceği 23 Haziran haftasını takvimlerinizde işaretlemeyi unutmayın.

iPad Pro'ların sihirli klavyesiApple'ın yeni nesil iPad Pro'lar için tasarladığı Magic Keyboard, touch pad ile birlikte hemen hemen bir dizüstü bilgisayara dönüşüyor. Yakından inceledik...
False