Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı ne zaman yapılacak?

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı ne zaman yapılacak

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı kapılarını açıyor. Hizmet ve teknoloji sağlayıcılarını, girişimleri, yazılımcıları gelir kaynakları oluşturmak amacıyla yerli ve yabancı iş insanları ve yatırımcılarla buluşturmayı hedefleyen konferans, gelecek yıl 18-20 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Haberin Devamı

Eskiden mobil denildiğinde aklımıza ilk önce mobil cihazlar geliyordu. Günümüzde ise teknoloji veri paylaşımı ve erişime bağlı olarak gelişiyor ve yaygınlaşıyor. Artık Mobil veriye, bilgiye, cihazlara ve insanlara her yerde ve her zaman erişim anlamına geliyor. Otomasyondan otomotive, eğitimden sağlığa kadar tüm sektörler yeni teknolojiler ile büyüyor ve şekil değiştiriyor. Gelecek mobilite ve buna bağlı akıllı teknolojiler ile şekillenirken, bu teknolojiler ekonomilere yön veriyor.

Bu bağlamda gerçekleştirilecek olan Mobile Futuristic Exhibition of Smart Technologies yani Mobilefest 2021, 18-20 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde yapılacak.

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı ne zaman yapılacak

5G & Telekomünikasyon, IoT, Bulut Bilişim, Data & Analiz, Siber Güvenlik, Otonom ve Elektrikli Araçlar, Robotik, Yapay Zekâ, Blockchain ve dikey teknolojilerin de yer alacağı etkinlik, daha çok iş geliştirme uzmanları, IT profesyonelleri ve diğer sektör profesyonelleri olmak üzere B2B ziyaretçilerini ağırlayacak.

Oppo Watch Türkiye'de! Yakından inceledikOppo, ilk akıllı saati Oppo Watch ile Türkiye'de kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen Oppo Watch'da her biri sesli koçluk desteğine sahip, fitness koşusu, yağ yakma koşusu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve yüzme olmak üzere beş egzersiz modu bulunuyor. Fiziksel verilerinizi doğru bir şekilde izleyen akıllı saatte, 5 dakikalık egzersiz videoları da boş zamanlarınızı değerlendirmenizde size yardımcı oluyor. Dolayısıyla en yoğun zamanınızda bile saatinize yapacağınız birkaç dokunuşla formda kalabiliyorsunuz. Her zaman açık olan nabız izleme özelliği de hem egzersiz yaparken hem de dinlenirken sağlığınızı takip ediyor. İleri düzey uyku izleme özelliği de her gece uyku durumunuzla ilgili kayıt tutuyor. Kapalı ortamda kürek çekme ve kitesurfing gibi egzersizler de dahil olmak üzere, 100'ün üzerinde farklı spor seçeneğinin bulunduğu Google Fit de bu tabloya eklendiğinde Oppo Watch ideal bir fitness partnerine dönüşüyor. İşte ürünün öne çıkan tüm özellikleri...(Sponsorlu İçerik)
Haberle ilgili daha fazlası: