GeriTeknoloji Microsoft'tan e-posta uygulaması: Send
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Microsoft'tan e-posta uygulaması: Send

Microsoft'tan e-posta uygulaması: Send
refid:29629073 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Microsoft, epostayı çok basitleştiren yeni uygulaması Send'i kullanıma sundu.

Microsoft'un Outlook takımı, yeni basitleştirilmiş eposta uygulamasını ortaya çıkardı. iOS için yayınlanan Send uygulaması, epostanın birçok öğesini ortadan kaldırarak, onu mesajlaşma uygulamalarına benzer hale getiriyor.

Outlook'un aksine Send ile daha önce gelen epostalarınıza bakamıyor, arama yapamıyorsunuz. Uygulama çok basit bir yapıya sahip - tüm fikir, Microsoft'a göre epostaların konu satırları, imzalar gibi gereksiz ve sinir bozucu bölümlerini kaldırarak iş arkadaşlarınızla mesajlaşmanızı kolaylaştırmak. Firmaya göre "Send ile imzalara, konu satırlarına ve selamlaşmaya olan ihtiyaç ortadan kalkıyor."

Send'in eposta yaklaşımı size tanıdık gelebilir, çünkü Outlook takımının geliştirdiği, Mayıs'ta sızan "Flow" için de aynı şeyler söylenmekteydi. Send, iş kullanıcılarına yönelik bir sohbet aracı gibi görünse de, şu an sadece Office 365 iş ve eğitim hesapları üzerinde kullanılabiliyor ve gönderilen mesajlar, Outlook ile eşitleniyor.

Microsoft, ilk olarak iOS için sunulan uygulamanın Android ve Windows Phone sürümlerinin yolda olduğunu söylüyor. Firma, uygulamayı diğer türdeki eposta hesaplarına da "önümüzdeki aylarda" açacağının haberini veriyor.

MATERIAL DESIGN'A SAHİP EN İYİ 20 UYGULAMA

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle