GeriTeknoloji Microsoft Flight Simulator, 10 DVD ile kutusundan çıkıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Microsoft Flight Simulator, 10 DVD ile kutusundan çıkıyor

Microsoft Flight Simulator, 10 DVD ile kutusundan çıkıyor

Microsoft'un uzun süredir beklenen yeni uçuş simülatörü Microsoft Flight Simulator, çok yakında satışa sunulacak. İnternet üzerinden indirilebilecek olan oyunu kutulu olarak da edinme şansınız olacak. Ancak kutudan 10 DVD çıkacak!

Microsoft Flight Simulator, geçtiğimiz günlerde ön siparişe açıldı. Yani kullanıcılar bugünden oyunu temin edebilir ve çıkış tarihi geldiğinde oyunu deneyimleyebilir. 18 Ağustos tarihinde çıkması beklenen oyunun fiyatı ise 350 TL olarak belirlendi. Ancak Game Pass üyeliği bulunanlar oyunu daha uygun bir fiyata da oynayabilme şansına sahip olacak.

KUTUSUNDAN 10 DVD ÇIKACAK

Havalimanları ve geniş uçak yelpazesiyle fazlaca içeriğe sahip olacan olan oyun, bu nedenle 90 GB'lık bir boyuta sahip. Oyunu kutulu almak isteyenler ise bu nedenle 10 adet DVD'yi karşısında görecek. Özellikle de internet kotası nedeniyle oyunu hemen indirme imkanı olmayanlar oyunun kutulu sürümünü tercih edebilecek.

FARKLI SÜRÜMLERİ DE VAR

Microsoft Flight Simulator, tek sürümde gelmiyor. Oyunun Deluxe sürümü 550 TL fiyat etiketine sahip ve ek olarak 5 uçak ve 5 havaalanı daha oyunculara sunuyor. Microsoft Flight Simulator Premium sürümü ise en üst sürüm olarak dikkat çekiyor ve fiyatu 725 TL. Bu sürümde ise standart sürüme ek olarak 10 uçak ve 10 havalimanı oyuna dahil edilmiş.

Microsoft Flight Simulator, 10 DVD ile kutusundan çıkıyor

Oyunu yüksek performansta oynayabilmek için yüksek hızda bir internet bağlantısı şart. Bunun nedeni ise haritayı oyunla birlikte indirmek yerine oyun esnasında haritanın yüklenmesi. Microsoft Flight Simulator'de 2 milyondan fazla şehir ve 1.5 milyarı aşkın bina olduğu düşünüldüğünde boyutu tahmin edebilirsiniz.

Gelelim Microsoft Flight Simulator minimum sistem gereksinimlerine:

CPU: Ryzen 3 1200 / Intel i5-4460
GPU: Radeon RX 570 / NVIDIA GTX 770
VRAM: 2GB
RAM: 8GB
DPOLAMA: 150GB
İnternet: 5 Mbps

Microsoft Flight Simulator için önerilen sistem gereksinimleri

CPU: Ryzen 5 1500X / Intel i5-8400
GPU: Radeon RX 590 / Nvidia GTX 970
VRAM: 4GB
RAM: 16GB
DEPOLAMA: 150GB
İnternet: 20 Mbps

Microsoft Flight Simulator, Microsoft'un yeni oyun konsolu Xbox Seriex X için de geliştiriliyor; ancak bu oyunla ilgili bir detay henüz paylaşılmış değil.

Çinli telefon markası Elephone Türkiye'deHuawei, Xiaomi, Oppo, Meizu'dan sonra Çin'den yeni bir telefon markası Türkiye pazarına girdi. 4 yeni telefonu satışa sunan Elephone'un orta-üst seviye modeli Elephone U3H'yi yakından inceledik.
False