Mafia III'ün ücretsiz sürümü yayında! İndirin!

Mafia IIIün ücretsiz sürümü yayında İndirin

Mafia 3 oynamak istiyor ama oyunu önceden bir denemek istiyorsanız beklediğiniz fırsat sonunda geldi. Mafia 3 ücretsiz demosu PC, PS4 ve Xbox One için çıktı.

Haberin Devamı

Oyuncular Mafia 3'ün ilk bölümünü oynayabilecekler ve Lincoln Clay’in 1960’ların New Orleans’ından esinlenilerek yaratılmış New Bordeaux’taki İtalyan mafyasından intikam alma hikayesi için zemini hazırlayan banka soygununu görebileceksiniz. Oyunu beğenip daha da ilerlemek isteyen oyuncular, oyunu satın aldıktan sonra kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Aynı zamanda Mafia 3’ün ilk paralı DLC’si olan Faster, Baby! de yayınlandı. Faster, Baby! Lincoln Clay’in intikam hikayesiyle birlikte gelişen yeni olayları konu alıyor. Bayou’nun batısındaki Sinclair Parish kasabasıyla genişleyen New Bordeaux’da Lincoln bir diğer yeni karakter olan Roxy Laveau ile birlikte yolsuzluğa bulaşmış Şerif “Slim” Beaumont’u indirmeye çalışıyor. Sinclair Parish’in kontrolü için savaşan Lincoln’ın repertuarına yeni sürüş ve dövüş mekanikleri de ekleniyor ve yeni silahlar ve taşıtlar kullanabiliyor.

Haberle ilgili daha fazlası: