GeriTeknoloji Logitech'ten yeni mekanik tuş anahtarı ve mekanik oyun klavyesi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Logitech'ten yeni mekanik tuş anahtarı ve mekanik oyun klavyesi!

Logitech'ten yeni mekanik tuş anahtarı ve mekanik oyun klavyesi!
Abone Olgoogle-news

Logitech G, Logitech G512 mekanik oyun klavyesini ve yeni GX Blue mekanik tuş anahtarı seçeneğini duyurdu. G413 ve G513'ün tasarımı üzerine dizayn edilmiş yüksek performanslı mekanik oyun klavyesi Logitech G512, kullanıcılarına Tactile, Linear ve yeni GX Blue olmak üzere üç farklı tuş anahtarı seçeneği sunuyor.

Logitech G513 mekanik oyun klavyesinde de yer alacak olan GX Blue tuş anahtarının piyasaya sürülmesiyle, Logitech’in klavyelerinde bulunan mekanik tuş anahtar serisi daha da genişliyor.

Logitech G512 ve G513’de, oyuncuların Tactile, Linear veya yeni GX Blue alternatifleri arasından kendilerine uygun olanı tercih edebilecekleri üç tuş anahtarı seçeneği bulunuyor. Romer-G Tactile, doğrudan geribildirim tercih eden oyuncular için vuruş sırasında yumuşak bir dokunsal geribildirim, Romer-G Linear pürüzsüz bir tuş vuruşu sağlıyor. Yeni GX Blue tuş anahtarı ise harekete geçirme sırasındaki “click” sesiyle birlikte, duyulabilen ve hissedilebilen enerjik bir geribildirim sunuyor.

Logitechten yeni mekanik tuş anahtarı ve mekanik oyun klavyesi

Logitech G512, LIGHTSYNC teknolojisiyle RGB aydınlatma özelliği bir sonraki seviyeye taşınıyor. Klavyenin üzerindeki 4 aydınlatma noktası, Logitech Gaming Software ile yaklaşık 16,8 milyon renkle özelleştirilebiliyor, ışık ve animasyon efektleriyle kullanıcılara hitap ediyor. Logitech G512, %100 güç verimliliğine sahip entegre USB 2.0 bağlantı noktası ve Carbon renk seçeneğiyle dikkat çekiyor.

False