GeriTeknoloji Jet Black iPhone 7 Plus'ın üzeri çizik kaynıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jet Black iPhone 7 Plus'ın üzeri çizik kaynıyor

Jet Black iPhone 7 Plus'ın üzeri çizik kaynıyor

iPhone 7'nin göz alan Jet Black modeli, kılıfsız kullanıldığında, birkaç ay içinde üzerinde çizik görülmeyen yer kalmıyor!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın önceki iPhone'lara çok benzediğinin farkında olan Apple, bu sene daha çok dahili güncellemeleri öne çıkardı. Firma bu sırada iki yeni renk seçeneği de sunmaya başladı. Bunlardan bir tanesi, geçen seneki Space Gray'in yerini alan mat siyah renk seçeneğiydi. Diğeri ise daha önce metal telefonlarda görmediğimiz bir şey olan Jet Black idi.

Jet Black'te metal kaplamaya özel bir işlem uygulanarak parlak bir görünüm kazandırılmıştı. Kutudan çıktığında harika görünen bu parlak iPhone, kolay çizilebilmesiyle tanınıyor. Peki Jet Black iPhone 7 Plus'ı birkaç ay kullandıktan sonra görünüşünde fark edilir bir değişim yaşanıyor mu?

Çizilme ve yağlanma sorunlarına rağmen, bazı kullanıcılar Jet Black iPhone'larını kılıfsız kullanıyor. İşte bu kullanıcılardan birinin paylaştığı görüntü:

Jet Black iPhone 7 Plusın üzeri çizik kaynıyor

Reddit kullanıcısı "robhue" tarafından paylaşılan bu fotoğraftaki iPhone 7 Plus'ın gövdesinde oluşan çizikler rahatça görünüyor. Kılıfsız kullanılan Jet Black iPhone'lara ait benzer görüntülere daha önce de rastlamıştık. Kısacası Jet Black iPhone'u stok sorunu yüzünden almadıysanız, kendinizi şanslı sayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BİLGİSAYARINIZ İÇİN 80 MÜTHİŞ DUVAR KAĞIDI

False