iPad kullanıcılarını sevindirecek gelişme: Adobe Illustrator geliyor

Güncelleme Tarihi:

iPad kullanıcılarını sevindirecek gelişme: Adobe Illustrator geliyor
Oluşturulma Tarihi: Ekim 22, 2019 10:19

Apple'ın bir tablet olmanın ötesinde kullanıcıların kolayca yanında taşıyabildiği küçük bir bilgisayara dönüşen iPad serisi ürünleri için gelecek yıl sürpriz bir uygulama geliyor. Adobe Illustrator ile iPad'lerde yeni bir dönem başlıyor.

Haberin Devamı

Adobe'un başarılı yazılımı Photoshop'un iPad'e ne zaman geleceği henüz kesinleşmezken, şirkete yakın kaynakların son iddiası kafaları bir hayli karıştırdı. Adobe Illustrator isimli yazılım da gelecek yıl iPad'lere geleceğine dikkat çekilirken, Kasım ayında söz konusu duyurunun yapılması bekleniyor. Adobe Max konferansında uygulamanın önizleme sürümü kullanıcılarla paylaşılacak ve ilerleyen aylarda da uygulama, iPad'lerde boy gösterecek.

Daha da önemlisi ise iPad'e gelecek uygulamanın masaüstü sürüme göre bir farklılık içermemesi ve aynı deneyimi sunması. Bu güncellemenin ardından kullanıcılara stabil sürümle açılması beklenen uygulama, sık ve çok sayıda güncelleme alarak masaüstü sürümle aynı seviyeye gelmeye çalışacak.

iPad kullanıcılarını sevindirecek gelişme: Adobe Illustrator geliyor

Adobe Max etkinliği, 2 Kasım 2019 – 6 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenecek.

Veriyi iyi yönetebilen çağı yakalayacakNesnelerin İnterneti ile birlikte milyarlarca cihaz birbirine bağlanacak, her bir cihazın ürettiği veri ise ‘big data’ yani ‘büyük veri’yi ortaya çıkaracak. Bu kapsamda veri yönetimi konusunda dünyanın önde gelen isimlerinden biri olan Hitachi Vantara’nın Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez, Hitachi Next 2019 zirvesinde Hürriyet’e özel önemli açıklamalarda bulundu.
Haberle ilgili daha fazlası: