iOS 14.0.1 güncellemesi yayında: Yeni neler var?

iOS 14.0.1 güncellemesi yayında: Yeni neler var

Apple, iOS 14.0.1 güncellemesini dün akşam saatlerinde yayınladı. Peki bu minik güncelleme iPhone'lara yeni ne getiriyor?

Haberin Devamı

Apple, yaklaşık 185 MB'lık dosya boyutuna sahip minik bir güncellemeyi kullanıcılarına sundu. iOS 14.0.1 ismiyle dağıtılan güncelleme ile birlikte daha çok minör çapta iyileştirmelerin yapıldığı dikkat çekiyor.

İşte güncelleme ile yapılan değişiklikler:

*iPhone’unuzu yeniden başlattıktan sonra saptanmış tarayıcı ve e-posta ayarlarının sıfırlanmasına neden olan bir sorunu düzeltir.

*iPhone 7’de ve iPhone 7 Plus’ta kamera önizlemelerinin görüntülenmesini engelleyen bir sorunu çözer.

*iPhone’unuzun Wi-Fi ağlarına bağlanmasına engel olan bir sorunu düzeltir.

*Bazı e-posta sağlayıcılarıyla e-posta gönderilmesini engelleyen bir sorunu çözer.

*News araç takımında görüntülerin görünmesine engel olan bir sorunu düzeltir.

iOS 14.0.1 GÜNCELLEMESİ NASIL İNDİRİLİR? KİMLER YÜKLEYEBİLECEK?

iOS 14 güncellemesini alan tüm iPhone modellerine bu güncelleme de indirilebiliyor. Güncellemeyi dilerseniz iTunes üzerinden, dilerseniz de telefonunuzun Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

VMworld 2020 bu kez kapılarını internette açıyor Dünya aylardır zorlu bir süreçten geçiyor. Özellikle de pandemi nedeniyle şirketler, dijital dönüşüm sürecine hızlıca adapte olmaya çalışırken, bu kapsamda kurumsal yazılımın öncü ve yenilikçi şirketi VMware, işletmelerin yanında yer alıyor ve pek çok çözümüyle dünyada olduğu gibi Türkiye'de de geniş bir kitleye ulaşıyor. Bu kapsamda WMware Türkiye Ülke Direktörü Murat Mediceler ile pandemi sürecinde şirketin Türkiye'deki faaliyetlerini ve 29 Eylül - 1 Ekim tarihlerinde ilk kez internet üzerinden gerçekleştirilecek olan WMworld 2020 zirvesinin detaylarını konuştuk.(Sponsorlu İçerik)
Haberle ilgili daha fazlası: