GeriTeknoloji Instagram ne zaman düzelecek? Instagram çöktü mü?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Instagram ne zaman düzelecek? Instagram çöktü mü?

Instagram ne zaman düzelecek? Instagram çöktü mü?

Sosyal medya platformu Instagram, akşam saatlerinde akış yenilememe problemi ile karşı karşıya kaldı. Türkiye ve dünya çapında çok sayıda kullanıcısı bulunan Instagram'a girenler, fotoğrafların yüklenmediğini gördü. Yaşanan sorunla beraber çok sayıda kullanıcı, "Instagram çöktü mü?" sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Peki, Instagram ne zaman düzelecek?

Instagram zaman zaman erişim sorunlarıyla gündeme geliyor. Fotoğraf akışında ve yüklemesinde sorun yaşayan vatandaşlar, internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, Instagram çöktü mü? Instagram’da akış neden yok? Instagram’da fotoğraflar neden yüklenmiyor?

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram'da dünya çapında erişim sorunu yaşanıyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türk kullanıcılar da 'Instagram çöktü mü?' sorusuna çeşitli platformlar aracılığıyla yanıt arıyor.  Twitter'da birçok kullanıcı Instagram'da yaşadıkları sorunu dile getirerek fikir edinmeye çalışıyor. 

INSTAGRAM NE ZAMAN DÜZELECEK?

Instagram'da bazı kullanıcılar "akış yenilenemedi" sorunuyla karşı karşıya gelirken bazıları yavaşlama yaşandığı belirtiyor. Daha öncede bir kaç kez yaşanan erişim sorununun kısa sürede düzelmesi bekleniyor. 

Yaşanan sorunla ilgili Instagram'dan henüz bir açıklama yapılmadı. 

Oyunlar 150 milyar dolara dayandıPC ve konsol oyunları geride kalıyor, mobil oyunlar dahil oyun sektörü sadece 2019'da 150 milyar dolara yakın gelir yaratarak geleceği şekillendirmeye başladı bile. Dubai'de gerçekleştirilen On.DXB etkinliği kapsamında PUBG Mobile'ın mimarı Tencent'in daveti üzerine oyun zirvesini yakından takip ederken, Digital Age Yazı İşleri Müdürü Savaş Önemli ve ShiftDelete.Net'ten Gökey Yılmazer ile oyunlar üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.
False