GeriTeknoloji Immortals Fenyx Rising satışa çıkıyor: Tarih belli oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Immortals Fenyx Rising satışa çıkıyor: Tarih belli oldu

Immortals Fenyx Rising satışa çıkıyor: Tarih belli oldu
Abone Olgoogle-news

Ubisoft, daha önce Gods & Monsters olarak bilinen Immortals Fenyx Rising'in 3 Aralık 2020'de tüm dünyada Stadia, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Nintendo Switch sistemi, PlayStation 4, Epic Games ve Ubisoft Store’da çıkacağını duyurdu. Oyun, PS5 için de satışa sunulacak.

Assassin’s Creed Odyssey'in yaratıcıları olan Ubisoft Quebec'teki ekip tarafından geliştirilen Immortals Fenyx Rising, büyük bir mitolojik macerayı yeni boyutlara taşıyan yeni bir oyun. Oyuncular, Yunan tanrılarını ve onların diyarını karanlık bir lanetten kurtarmak için yeni kanatlı bir yarı tanrı olan Fenyx ile oynayacaklar.

Fenyx, ancak tanrıların efsanevi güçleriyle ustalaşarak, kahramanca sınavların üstesinden gelerek ve güçlü mitolojik canavarlarla karşı karşıya gelerek, Yunan mitolojisindeki en ölümcül Titan olan Tifon’la yüzleşecek.

Özünde kahraman olanlar için farklı bir deneyim olan bu oyunda aksiyon dolu dinamik
oynanış, havadan ve yakından hızlı dövüşler ve Yunan mitolojisinden esinlenen hikayeler bulunuyor. Oyuncular Kiklop, Minotor ve Medusa gibi mitolojik yaratıklarla yüzleşecekler. Aşil’in Kılıcı, Odisseus’un Yayı ve Daidalos'un Kanatlarının yardımıyla oyuncular bahsi geçen o yaratıkların büyüklüşüyle başa çıkmak için kendilerini havaya fırlatacaklar.

Dövüşe ek olarak, oyuncuların mantışı ve stratejisi, küçük ölçekli bireysel bulmacalardan destansı Tartaros Mahzenlerine kadar oyun dünyasındaki tüm bu testlerle sınanacak.

Ubisoft'tan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

"Immortals Fenyx Rising'de ilerleme çeşitlidir ve oyuncuların Fenyx'in saşlışını veya dayanıklılışını yükseltebilecekleri Hall of the Gods (Tanrıların Salonu) merkezlidir. Fenyx'i geliştirmenin yanı sıra, kullanılan silahlar, zırhlar ve iksirler, düşmanları yenerek ve dünya çapında sandıklar açarak da güçlendirilebilir.
Yolculuk, hedef kadar zorlu ve ödüllendirici olacak ve oyuncular, olmaları gereken bir kahraman gibi ortaya çıkacaklar. Immortals Fenyx Rising'in Gold Sürümünde ana oyun, Sezon Kartı ve ek oyun içi içerik de yer alacak. Tüm ön siparişlerde bir bonus görev olan “A Tale of Fire and Lightning” yer alacak."

Ayrıca tüm Stadia oyuncuları, Immortals Fenyx Rising'i çıkıştan önce ücretsiz oynanabilecek, demo ile deneme şansına sahip olacak. Oyuncular sadece tek bir tıklama ile demoyu Stadia kütüphanelerine ekleyebilecek ve Yunan tanrılarını kurtarma görevlerinde Fenyx'e hemen katılabilecek.

Oppo Watch Türkiye'de! Yakından inceledikOppo, ilk akıllı saati Oppo Watch ile Türkiye'de kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen Oppo Watch'da her biri sesli koçluk desteğine sahip, fitness koşusu, yağ yakma koşusu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve yüzme olmak üzere beş egzersiz modu bulunuyor. Fiziksel verilerinizi doğru bir şekilde izleyen akıllı saatte, 5 dakikalık egzersiz videoları da boş zamanlarınızı değerlendirmenizde size yardımcı oluyor. Dolayısıyla en yoğun zamanınızda bile saatinize yapacağınız birkaç dokunuşla formda kalabiliyorsunuz. Her zaman açık olan nabız izleme özelliği de hem egzersiz yaparken hem de dinlenirken sağlığınızı takip ediyor. İleri düzey uyku izleme özelliği de her gece uyku durumunuzla ilgili kayıt tutuyor. Kapalı ortamda kürek çekme ve kitesurfing gibi egzersizler de dahil olmak üzere, 100'ün üzerinde farklı spor seçeneğinin bulunduğu Google Fit de bu tabloya eklendiğinde Oppo Watch ideal bir fitness partnerine dönüşüyor. İşte ürünün öne çıkan tüm özellikleri...(Sponsorlu İçerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle