HyperX Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı satışa çıktı

HyperX Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı satışa çıktı

Kingston'ın oyun birimi HyperX, HyperX Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığını satışa sundu. İşte kulaklığın öne çıkan özellikleri...

Haberin Devamı

2,4 GHz kablosuz bağlantı ve beyaz renkli tasarımıyla gelen Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı, net ara sesler için tasarlanmış ve 40 mm sürücülerle kutusundan çıkıyor. 

Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı, 275 gram ağırlığında, yani hafif bir tasarıma sahip. Özellikle de kulaklıkla saatler geçiren oyuncular için kulaklığın ağırlığı önemli bir nokta. Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı PS4 ve PC ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Ayrıca kulaklık üzerinde bulunan ses kontrolleri, döndür/sessize al özellikli gürültü önleyici mikrofon ve ayarlanabilir çelik sürgüler gibi bir dizi kullanılabilirlik özelliği sunuyor.

HyperX Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı 12 metre kablosuz menzile sahip ve batarya tarafına geldiğimizde ise 17 saate kadar pil ömrü sunuyor. 

ÜRÜNÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Sürücü: Dinamik, Neodyum mıknatıslarla birlikte 40mm
Tip: Geri dönüş kapalı
Frekans yanıtı: 20Hz - 20kHz
Empedans: 16Ω
Ses basınç seviyesi: 95.5 dBSPL, 1 kHz frekansta 1 mW
T.H.D.: ≦2% 
Pil Ömrü: 17 saate kadar
Kablosuz menzil: 2.4Ghz - 12 metreye kadar (açık alanda)
Mikrofon
Eleman: Elektret kondenser tipi mikrofon
Kutup düzeni: Çift yönlü, Gürültü önleyici
Frekans yanıtı: 50Hz – 18kHz

Bilgisayarda WhatsApp Uygulaması Nasıl Kullanılır?WhatsApp dünya genelinde en sık kullanılan haberleşme uygulamalarından biri. Sadece haberleşme aracı olarak değil, iş insanların paylaşım odaklı olarak da kullandığı bir platform haline geldi zamanla. Peki WhatsApp uygulamasını bilgisayarda nasıl kullabiliriz? Bunun iki yolu var..
Haberle ilgili daha fazlası: